Prijava

Ja sam negde čitao da postoji savršen dokaz za te piramide. Kad povučeš linije na karti, one se nalaze na jednom vrhu jednakokrakog trougla, a na drugom vrhu nalaze se piramide u Gizi. Doduše jebe malo to što na onoj trećoj tački nema ničega.

Није да се разумем у геологију, археологију и те курце везане за земљу, ал да би оволико обрасле у шуму треба да буду покривене гомилом земље, а то баш и није било могуће да једна цивилизација уради, а у крајњој линији зашто би закопавала пирамиде? Није могуће ни да сама природа то одради сем ако није неки огроман временски период. А није, јер би онда то значило да је постојала нека цивилизација напредна као рецимо Египатска и да је толико времена прошло да је она настала, нестала и нико је није приметио, па је онда прошло толико времена да је пирамиде покрила земља па тек су онда кренуле нове цивилизације на овим просторима. Што је много глупо и много немогуће.

A svom unuku Keopsu ostavljam vikendicu u Egiptu lololo

ja držim dvije piramide na selu

ал да би оволико обрасле у шуму треба да буду покривене гомилом земље, а то баш и није било могуће да једна цивилизација уради, а у крајњој линији зашто би закопавала пирамиде?

Ne znaš ti kako su Bosanci dobri s lopatom. Daj mu kolica i lopatu, zakopaće Los Anđeles, ne pišljivu piramidu :)

stotinu ruku brdo prevrnu a dvije samo lopatu zemlje - tone seliškar

još ako mu kažeš "Ne smiješ to bolan raditi" - zakopaće je dvaput :)

A još gore ako kažeš: "Ne mereš ti to uradit", eeee....

Ko ne mere? Saš da vidiš! :)

vid Čampija al se našo prozvan :)

Ако сте могли да је закопате, како сад не можете да је откопате? А?
*шукнуо, хвала, хвала

šut bolan, šta smo pod nju gurnuli bolje ti je ne znati :)

Ako je otkopamo neće valjat'.

Ако сте могли да је закопате, како сад не можете да је откопате? А?

Pa svi dobri kopaci otisli gastarbajterisati u sjeverne zemlje a Alija Sirotanovic odavno krepo, pa nema niko toliko vrijedan...

Bruse, aj mi odaberi neku defku, niste dugo.

AAAAAAAAAAAAA ASAMTIGA ŠUKNO AHAHAHA NEMEŠ ODABRAT NIŠTA AAAAHAHHAAHAH

a jebiga, mogao sam da zamolim nekog kolegu, učinili bi mi sigurno :)

Taj lik je dileja, gori je od onog Danikena, bemliga mutava. Kakve piramide, kakvi kurci. Jede govna.

Ja sam negde čitao da postoji savršen dokaz za te piramide. Kad povučeš linije na karti, one se nalaze na jednom vrhu jednakokrakog trougla, a na drugom vrhu nalaze se piramide u Gizi. Doduše jebe malo to što na onoj trećoj tački nema ničega.

Valdemare, legendo :))

Bruse, nije meni do odabrane, nesam toliko spao da ciganišem, meni je da šuknem OPAAAAAAAAAAA

CPETEH

ne bi ti svejedno odabrao, nemaš ni jednu da valja :)

UMEM I JA DA ŠUKNEM ;)

:koliko je ovo gej: