Prijava

Више ће ово да подигне свест код људи, него неке рекламне кампање и апели доктора у емисији код Раде. Тако је, јебига.

Контам да ће ово бити добар маркентиг пластичне хирургије, силикони су мама 21. века... Боли бре њих курац за њене сисе, ставиће силиконе колико сутра и готово... Контам да Бред неће моћи да је јебе једно време бар док не набаци нове дуде, а и ја бих се гадио... :))))

ja sam je uvek nekako više video odnazad. ne znam za vas

BACI SISU DA SE IGRAMO DA SE IGRAMO DA SE IGRAMO.

силикони су мама 21. века..

Silikoni, a i plastična hirurgija uopšte su zločin protiv humanosti. Ne znam kako ljudi to ne shvataju. Ajde, korektivna može da prođe, kad neko baš ima gadan defekt da mu se to ispravi, ali ovo ostalo bih zabranio i kažnjavao smrću, ili sa najmanje 20 godina robije. I doktora i pacijenta.

Vas još drži ova priča?

Zaključaj temu brate...

Ah, da, ne možeš...

AAAAHAHAHAHA ASAM TE OPET UZO NA ZICER AAAAAHHAHAHAHA

doći ćeš ti u Aleksinac :)

Ae doleti da se naroljamo ko krmci pa da fatamo konobarcu zasisu!

bi ja, al iz mog sela je Doboj bliži :)

Уштројити Бреда Пита да би се скренула пажња на опасност од рака тестиса.

Контам да ће ово бити добар маркентиг пластичне хирургије

Да, пошто је јако непопуларна та хирургија, није да је дошло до тога да се вештачке сисе поклањају деци за 18. рођендан.

Ae doleti u Doboj, al ne smijemo fatati konobarcu zasisu, ima tešku ruku.

Да, пошто је јако непопуларна та хирургија, није да је дошло до тога да се вештачке сисе поклањају деци за 18. рођендан.

Хтео сам рећи да мало ко после операције рака дојке, тј. одстрањивања исте, уграђује силиконе... они који немају пара јеби га трпају које какве сунђере, чарапе... не би ли се то затајило. Овако, заплаше народ... пљусне се нека спика о томе, како ли већ медији имају обичај, и јбг након тога ће се и позајмљивати новац за такве ствари. Чињеница да је пластична хирургија доживела велики полет, како си ти већ навео, ал таквима је увек мало...

Ae doleti u Doboj, al ne smijemo fatati konobarcu zasisu, ima tešku ruku.

Ne znaš šta je teška ruka dok se ne oženiš, svako jutro me leđa bole...

Zasad uspješno eskiviram ženidbu, bogu fala.

Silikoni, a i plastična hirurgija uopšte su zločin protiv humanosti. Ne znam kako ljudi to ne shvataju. Ajde, korektivna može da prođe, kad neko baš ima gadan defekt da mu se to ispravi, ali ovo ostalo bih zabranio i kažnjavao smrću, ili sa najmanje 20 godina robije. I doktora i pacijenta.

Ah, ta ljubav.
http://www.vesti-online.com/Vesti/Svet/265385/Tuzio-zenu-jer-mu-je-rodila-ruzno-dete-I-dobio

Ode Anđa u rinfuz.

Sto rece Sone, sve je ovo samo marketing. K'o da je jedina zena na svetu koja je odsekla sisu zbog raka. Sticem utisak da njoj prija da se govori o njoj i njenom privatnom zivotu, cak i kada su ovakve stvari u pitanju i gadi mi se ta vrsta populariteta koja je sve cesca kod nas. Ko je kome sta rekao i ko je ciju cerku posle keve. Kurir je klasicni primer.

Уштројити Бреда Пита да би се скренула пажња на опасност од рака тестиса.

hehehe, k'o prase pred klanje

Danas u informeru Maja Volk ladno koristi Lemajine argumente u svojoj izjavi za štampu povodom Anđinih sisa... pod hitno da se nađe pod kojim nalogom babac piše, hoću da je izlajkujem do besvesti.