Večiti Derbi u fudbalu: Partizan - Crvena Zvezda

  1. Не знам зашто, ал' ми је дража ова победа, која је највероватније пирова, него она од прошле сезоне кад је Бајкер завук'о сам себи петом, која је била за титулу. Ваљда је то због ова два промашена пенала и истовремено две штонокажу евроголчине. Игра нам није била лоша, ал' одбрана катастрофа, мајко мила. Поготово додавања, избијања, испуцавања... увек лопта заврши у ногама противника, то још нисам видео у толикој мери.

  2. Што рече Цоа пре дербија, ако пукнемо отварамо уста па пишајте по нама. :отварам уста

  3. nemoj da insuinirate kao nesto za ta dva penala kad su oba bila cista ko suza, a drugi je komotno mogao biti i karton za onog prejadnog lika trajkovica koji bi kod mene na terminu verovatno pocinjao sa klupe.

    a moje preveliko iskustvo mi je omogucilo da pre penala znam da ce ga promasiti jer mi je dovoljan jedan pogled u facu igraca i da znam sta ce biti. Usrali se oboica, da su mogli pre bi pobegli u angolu u tom trenutku nego da sutaju penal.

    faul nad mrdjom vise nego ocigledan, plus sjajna sansa naseg napadaca u jednom od zadnjih napada kada je glavom umalo ucutkao prejadne grobare kojima je vrhunac navijanja da se popnu na semafor i glume majmune

  4. PROSLAVA TITULE

    200 iljada cigana na Crvena zvezda - OFK Beograd
    datum:17.05.2014 vreme: 17:00

    DOĐITE DA SE ZAJEDNO RADUJEMO KOMŠIJE
    VI KOJIĆU - MI TITULI

  5. al vidi se duh nas zvezdasa, koji bodrimo svoj tim iako smo izgubili (nezasluzeno), za razliku od ovih kvazi navijaca koji su sinoc pobegli u misije rupe i kmecali nezno kod svoje mame u krilu, kme kme kako smo losi, gagicu cmaru kme kme, vujosevic je supak kme kme, jebem ti ovaj moj partizan kme kme, a sad vec su poceli da se busaju u grudi....mentalitet kukavica obicnih

  6. Игра нам није била лоша

    одбрана катастрофа

    Поготово додавања

    избијања,

    испуцавања..

    Koji deo je bio dobar? :)

  7. Ti što su pobegli u mišje rupe su 40 minuta pjevali I KADA NE BUDEŠ PRVI TI poslije utakmice. Vi ste svojima zviždali, jelte?

    AJMO OTVARAJ USTA CIGANE MOJ, PIŠANJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

  8. Pobedili ste, svaka čast, čestitam. Tu sam do 11 ako će da jebavate posle idem u klabing. Nisam ja Gazimudo i kompanija da se krijem. Prelol.

  9. Sise, čestitam iskreno.

    Realno, tim koji promaši dva penala i ne sme da pobedi.

  10. после оног синоћ, не могу ни да се радујем што смо вечерас извукли добар резултат и титулу.

  11. Koji deo je bio dobar? :)

    Можда ово што нисам поменуо као лоше, а?

  12. Nekako i meni draža ova pobeda nego ona od prošle sezone, ali nekako mi se i ne raduje posle onoga od juče, inače bi vas podjebavao celu noć.

  13. Можда ово што нисам поменуо као лоше, а?

    Sprdam se breee.

  14. Dobio Patlidžan zasluženo. Čestitam.

  15. Ma ko još prati fudbal, basket je glavni sport! :D
    Ako ništa, nije bio neki dosadan fudbal, uglavnom, omašili smo dva penala i nije ni moglo da se očekuje da dobijemo. Realniji je bio x, ali fudbal je to, čestitam grobarima na pobedi i unošenju neizvesnosti u šampionsku trku.

  16. Mislim da je ovo najgori Partizan u poslednjih (bar) pet godina, i mi smo uspeli da izgubimo. Nek vam je alal, al' ćemo uzeti titulu samo zato što su vaši igrači mongoloidi.

  17. što je ovaj mali ciganin kod njih ušo?

  18. Што би рек'о Љуба Аличић: Циганин је, ал' игра за Партизан.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.