Večiti Derbi u fudbalu: Partizan - Crvena Zvezda

  1. Oba penala su OK, bilo je kontakta, mada prvi je mnogo smešno izvukao sam sebi noge, a to je jedna pička obična koja samo pada, a penal nad Ninkovićem je takođe bio čist.

  2. Pa baš zato je bljuvanje, kao ironično je. :P

  3. To je parodija na Nikolicevu izjavu pre meca.

  4. Dobro...ne kažem, video se napredak u Partizanovoj igri.

  5. Kako ono bese, mi izmislili vatru prosli put?
    http://youtu.be/AWDEwHTkAVg

    A cigani opet kasne c c c

  6. To je sve od zapaljivog lepka!

  7. A mozda je uprava zaboravila koja je koja tribina pa poslali pirotehniku na sever?

  8. mi smo zapalili vatru bez stolica, TO JE UMETNOST. lako je njima kad imaju stolice i povrh svega ZAPALJIVI LEPAK

  9. Pa vi niste još shvatili koja je budala đura, ne bi me čudilo da je razmestio po severu i da sad kuka zbog nepovoljnog ishoda meča, lolo

  10. Dionysio

    Dobro...ne kažem, video se napredak u Partizanovoj igri.

    Hehehe sad sam skontao razlog porasta stope samoubistva u Valjevu

  11. napredak, kao napredak vas pobedio proslu pa se vidi napredak? lol kralju gde se toga seti

  12. Hahahah, da ti vidiš gradski derbi u Valjevu...e to je stvarno za samoubistvo... Budućnost (Riders-i) protiv recimo Radničkog peti puk (Divlja telad)...
    Ovi prvi se pošibaju sa seljacima, jer igraju srpsku ligu u najboljem slučaju, seljaci uzmu vile, oni beže u marice od seljaka...a ovi drugi...pa dovoljno je reći da su sami sebe nazvali "Divlja telad"...

  13. Da budem iskren, ja ne mogu posteno da se radujem ovoj pobedi i sprdam cigose zbog onog od sinoc.

  14. Pa vidis valjda da ih i mi jebemo labavim, a samo penzioneri tvrde da "i labavi moze da zabavi". Preko kurca ih jebemo, hocu reci reda radi.

  15. I totalno bih dao ovu pobedu u derbiju samo da je ona trojka u poslednjoj sekundi izasla iz kosa..

  16. Смежурано кенгурово Газимудо. Хе хе
    Нисам глед'о, сиротиња сам, немам арену, имам интернет само на мобилном, АЛ И ТРЕБА ДА НАС НАГУЗИТЕ КАД СУ ДВА ПЕНАЛА ПРОМАШИЛИ!
    Да, пенал се не брани, пенал се маши. Осим кад је Бајко, онда се брани. лоло

    Све и да смо један промашили, опет треба да нас бијете јер је машење пенала у дербију несхватљиво. Јеботе, па нису шутирали пенал серије на крају за победу, него оно.

    Но добро, слађе ће овако да ми легне титула. хњо хњо хњо

  17. SIPAJ KO U NEROTKINJU OPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

    sutra Vučitelj ukida svaku pomoć JSD Partizan, moraćemo sve poreze da vratimo!

  18. Jebote ponovite tu seselju frazu jos par puta i kontam da se moje ime nece ovde pisati bez te prethodne dve reci lolo