Večiti Derbi u fudbalu: Partizan - Crvena Zvezda

  1. Скочко, сад ви кукате на Толета, јбг.

  2. MOMA
    Sto ne jebete nesto umesto sto gledate fudbal a?

    ko kaže da ne jebemo
    JEBEMO RADOZNALE
    hohohohohohoho
    hihihihihihihihih

  3. Jebete desnu saku, to jebete!

  4. ti tek sa kurca pa došo da se hvališ?

  5. ajde pedercino, ne jedi govna...

  6. iju momo, al si srdit

  7. МОМО ЈЕБЕ МОМЕНТАЛНО ВЕЛИКИМ МОМЕНТУМОМ

  8. iv ana, oces malo mome u sebi a?

  9. ладно момо избањаво.

  10. hahahaahhaahha bijo sam na tekmi, kakvo je to putešestvije bilo jebem ti ljeb.

    elem, ne daj bože da jedan od ova tima uniđe u jevropu jer ćemo popušiti debeli jevropski kurac od nekog naturalizovanog čamuge. Elem, lajt motiv večeri je navijanje glodara PENAL ZA ZVEZDU, OĆEMO PENAL ZA ZVEZDU i povratna od delija TRI PENALA HOĆU JA NEĆU JEDAN NEĆU DVA,

    zapažanja:

    - Milijaš i Ninković imaju zajedno snage za pokretanje čoveka u telu dragana bogavca
    - Petković. e što se njega tiče lopta more biti i kocka
    - Lukač, odbranio penale, mislim da se još uvek pita kako,
    - Trajković, ima sreće što nije bila jaka zima, inače takve panjeve založe kad napolju stegne

    -

  11. Petković. e što se njega tiče lopta more biti i kocka

    http://static.mozzartsport.com/img/news/5/a/e/13813162161532.JPG
    ЈЕБОТЕ, СТВАРНО ЈЕ ОКРУГЛА!

  12. navijanje glodara PENAL ZA ZVEZDU, OĆEMO PENAL ZA ZVEZDU i povratna od delija TRI PENALA HOĆU JA NEĆU JEDAN NEĆU DVA

    I onda kažu da je tu nekog boleo kurac za rezultat utakmice...

  13. Al smo vas jebali juce ahahahhahahaha

  14. ŠTO SI SJEBO PENAL RASNI

  15. Al kako smo vas napusili za ono idemo delije. KEKEKE

  16. Јебеш пенале, него шта би, Расни, са оним тројкама против Цибоне?

  17. ПАЛА ВАМ ЈЕ ЗАСТАВА ДЕЛИЈЕ ВЛАДИЦИН ХАН КОЈА ЈЕ БИЛА НА ШИПКИ У БАРИЈУ АХАХА
    КАД СТЕ ВИ НАМА УЗЕЛИ ЗАСТАВУ КОЈУ СМО НОСИЛИ КАД СМО БИЛИ ПРВАЦИ СВЕТА
    НИКАД!! ЈЕБИ ХАН, ЈЕБИ ГЛУПОГ РАСНОГ!

  18. Ovaj derbi je bio apsolutna pobeda na treibinama a za igrace imam da izjavim sledece:
    Jebo vas onaj ko vas napravi invalidi jedni kurcoglavi 2 PENALA STE PROMASILI i to na istu stranu jebenu pa ja bi barem 1 dao. Picke jedne treba vas sve prodati ili pokloniti osim Mrdje. Bajko nije za teren vec je za sipke. I propada nam mladi golman. Picka milijas dobio zuti zbog odugovlacenja. Pa na derbiju se ide na pobedu cigani jedni. I treba nam tako kad nemate muda.

  19. ##PAŽNJA##
    Opklada sa autorom pakao juga:
    Ukoliko Zvezda osvoji titulu u JSL u sezoni 2013/2014 pakao nosi grb Zvezde na avataru 10 dana od dana kada se sazna ko je šampion, a obrnuto radim ja ako PFC osvoji tutulu.

    HIHIHIHIHIHI, kako te je zajebao sad za ovo, ne mora da nosi grb Zvezde :)

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.