Večiti Derbi u fudbalu: Partizan - Crvena Zvezda

  1. Sto ste ga banovali?

  2. Nisam ja, ali vidim po razlogu da je nešto kačio opako.

  3. Bio bi fazon da mu se na banovani nalog okaci grb Zvezde kekekek

  4. kakve ideje ti daješ džoniju

  5. Kad neko kaže "razbili smo vas na tribinama", to je isto k'o da se kaže "ej brate razbio sam u uzdisanju dok sam te gledao kako jebeš"

  6. хахахахахаха

  7. Grobarski trefeji:
    1. Delije Stanisic ( nije videlo severa, ukradena iz auta u selu Stanisici pre 15 godina)
    2. Idemo delije ( takodje videlo severa nije, ukradena kad ste obijali posle pada HH, cak nije ni prava zastava nego podloga za majcu)
    3. Delije Vladicin Han ( vi je sasili )
    AHAHAHAHHAHAHA

  8. ВЛАДИЦИН ХАН ЈЕ БИЛА У БАРИЈУ ВАШ ПОКОЈНИ ВОЂА ЈЕ НОСИО У БАРИ ЈЕР ЈЕ ЊЕГОВА КЕВА КОЈА ЈЕ УМРЛА ТРИ ДАНА ПРЕ САШИЛА А ИМАЛА ЈЕ РАК И УМРЛА КАД ЈЕ ПРОСИНЕЧКИ ШУТИРО ПЕНАЛ ТРИ ХЕРОЈА СУ УБИЈЕНА У ВЛАДИЦИНОМ ХАНУ ДА ОНА ПАДНЕ
    ШТА ВИ НАШЕ ИМАТЕ ИЗ БАРИЈА

  9. Al kako transferišete sa tim zastavama.Aj izmislite neki sport u kome se kradu zastave da dileje poput rasnog imaju šta da gledaju.

  10. Rasni treba vise da posecuje svadbe u Srba. tamo se za ukradenu zastavu dobija neka kinta

  11. Расни си нормалан? А ваше Бумбарево брдо?

  12. rasni, el istina da su gledari izneli neku ceradu sa pečenjare kao zvezdinu zastavu?

  13. То су цигани урадили прошле године

    http://www.dodaj.rs/f/F/5A/1Hev0YyT/395017440748202640612147.jpg

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.