Prijava

malo je ckode ozbiljno shvatio instrukcije da se ne prica o rivalu.stoga je i poceo da sere.ne znam nijednog,keve mi,zasto bih znao.necu ni da znam,duvajte ga,zasto me to pitate,rekao sam da ne znam.
di ne zna...obolokavaju se po kafanama i glume adriana,mihu i stankelu.

lol ninkovic makabi stajl. cesto im se desavaju ovi hu d fak ar ju momenti

nego opet 2 penala lazic sudi derbi. ima on 2 moda posteno i 2 penala mod.

Ne znam čemu hu d fak ar ju momenti, to nije po pravilima glory hole-a, a pomislio bi čovek da su se već navikli da prepoznaju ukus ciganskog kurca. Mada mlad je dečko ima vremena....

pa gledaj ovako ako imas 17 godina kao npr zivkovic znaci 98 god. od tad zvezda 6 titula. jbg nije neki glory hole gang bang koji si ti istripovao.

ako bas gledas za ninkovica onda imate 7 od devedes druge.

nije bas to neki uspeh, 7 titula za 23 godine.

a i u basketu imate 3 za 23 godine. kapiram ja veciti rivali ovo ono al toliko kurcenja za 10 titula u 46 godina jbg malo nerealno

ko to nama postaje Histori?

To što on nije rođen pre neke određene godine, ne menja činjenicu da je upoznat sa nekim istinama.
Što se nekih malo direktnijih iskustava tiče mogli bi da se kače i neki klipovi gde on roni suze posle nekih derbija ali ne bih ja to.
Moj seljački komentar se odnosio na njegovu seljačku izjavu.
Odnosiće se i na seljačke izjave iz Zvezdinog tabora, pošto očekujem Lalatovića u punom sjaju ukoliko ne pobedi.

Igrajte da će biti prekinut derbi...dojava iz tabora..kafane Tabor...

Mojne Tabor da mi diraš da ne odem u Sinđelić ...

Realno, ne znam nijednog igraca Zvezde. Mislim da pored clanova porodica, jos retki preostali znaju nabrojiti nekoliko prvotimaca tog kluba.

Kapiram da te to nece spreciti da dajes komentare, analize i predvidjanja

Ne bih ovaj put jer zaista ne poznajem ekipu Crvene Zvezde. Znam da duguju preko 50 miliona evra i da je misterija kako i dalje postoje i ucestvuju u nekom takmicenju.

ae bre ne znas falkaa jebiga lazes sad.

ne verujem da ce ninkovic dobiti priliku da igra derbi.

brasanac, ilic, babovic, zivkovic i ilic neka realna sredina za derbi. mozda cak i sasa markovic. jedino ako bude nekih povreda

realno,nije ni logicno da nam liga postoji,pa na neki cudan nacin dobijamo licence za patnju u evro kupovima.
pojedini klubovi i blagoslov.

mislim ovaj post se odnosi na to zasto smo mi u stvari losi. losi smo jer se 5 drzava izdrkava po ostalima. jer imaju pare.

mislim ko bi pobedio igraci koje je partizan izbacio zadnjih 10 godina ili igraci koje je real izbacio? da se ne zajebavamo