Prijava

http://www.dodaj.rs/f/l/Me/3R7GEzfA/slovakaj.jpg

To je taj mentalitet, volim Kitica i Zvezdu. Informer - sns - zvezda - pink

ae vucicu krenuo si kao slepi da citas komentare na fejsu i postujes na vukajliji.

Janpi se uplasio za titulu najveceg smaraca i trolera.

ja samo kazem da mi je glup taj fazon. lik isao po nekim forumima posle utakmice samo da bi nasao neki tuzan komentar da postuje na temi. tako i ovo, slican rang.

ne znam sto se vredjate kad vam neko kaze da vam je glupa fora.

jbt sta ja pisem, ja navijam za partizan... koji prebac

AHAHAH JEBI GLUPE CIGANE

PISAJ PO NJIMA VUCICUPEDERU

Jel ima NK Cedevita, da pobednik derbija igra protiv njih za plasman u Elizu Šanpinjona?

ae vucicu krenuo si kao slepi da citas komentare na fejsu i postujes na vukajliji.

Au tebra, al si ti puko

hoces da sad motam temu i da nadjem postove sa navijackih foruma koje si kacio? mozda nije bio fejzbuk, ne znam, meni neki nepoznat sajt sa koga si printscreenovao komentare nekih random likova

Jebo te kupujem danas upaljač kažem curi na trafici onaj upaljač da mi da ona se vata za smrdljivi grobarski...kažem ja alo ćurko zar ne vidiš da sam cigan! ona me gleda blenula ja bled ko vampir... nisi cigan ne zajebavaj nasmeja se cura a ja onaj crveno beli mi daj i ne kenjaj!

Ха, ха, ха, ха, ха!

HAHAHAHHAA MATORIE PRE JAKO, IMAŠ LI JOŠ JEDNU OVAKVU?
AL SAD DA KUPUJEŠ LAV SA GRBOM, BILO BI PROVIDNO DA KUPUJEŠ DVA UPALJAČA, ŠTA ĆE TI

Imam još milion ovakvih pričica... znači lud sam ono

Nikad vi pičke nećete biti navijač ko ja!

sad cu da trazim 300 strana na 3 teme. zasto bih pominjao ako nisi to radio, jbt bilo pre 3 dana videh svojim ocima

A janpi i dalje pretura po postovima hahahaha

Mrš sa teme pederi pu pu pu!

Ja bi za zvezdu kurac primio i pušio!