Večiti Derbi u fudbalu: Partizan - Crvena Zvezda

  1. sad cu da trazim 300 strana na 3 teme. zasto bih pominjao ako nisi to radio, jbt bilo pre 3 dana videh svojim ocima

    На вашој теми нисам постовао откад сте ме напушили курцем почетком сезоне када сам вам рекао да сам вас гледао против Крке ваљда и да сте много лоши и да се надам да ће вам се вратити Павлака, па да макар плејоф изборите, тако да вашу тему искључи.
    Ако је било пре три дана, ево олакшао сам ти посао мало
    На нашој теми ово је први пост који је ''пре 3 дана'', а на теми за препуцавања ово је први пост који је ''пре 3 дана''

    А ово

    sad cu da trazim 300 strana na 3 teme

    савршено осликава вашу доктрину, ако ту појаву могу тако назвати... Лакше је много клеветати и кењати по другима, а себе уздизати у небеса него отворити очи и погледати истини у лице. Мени нпр није било тешко да тражим постове од пре неколико месеци само да бих показао какви сте ви педери, лицимури, курве и демони, ево, послужи се http://vukajlija.com/forum/teme/17716-kk-crvena-zvezda?strana=1010#post_3181061

    едит: ево претражио сам лично нашу тему и једино што се може укопити у твој опис мојих постова је овај пост од чијег сам се извора у старту дистанцирао пре но што сам га цитирао, тако да мош само да ми посишеш јајо. По33

  2. Uzeću bejzbol palicu pa ću dodjem na kuću da vas isprebijam pederi, pa da ona kurva sa B92 izjavljuje za insajder kako vas je navijač ubijo! PRAVI NAVIJAČ A NE KO VI PEDERI!

  3. Aj sad na spavanje! belo mlekce i plazmica pa tutanj!

  4. мојне да мрачиш

  5. imam jedno pitanje, koliko zaliha kečapa imaš?
    pozz za tebe i prenesi pozdrave u kafanu

  6. imam jedno pitanje, koliko zaliha kečapa imaš?

    Много, не брини :))

    pozz za tebe i prenesi pozdrave u kafanu

    Пренео брт
    Здрав остај!

  7. Lalatović: Saša Ilić ima više derbija nego moja postava, ali igraćemo na gol više!

    Ako u nekoj normalnoj drzavi iko pomisli da ovakav tim ima bilo kakve sanse protiv rivala - odmah bi bio spakovan u ludnicu. U pickoustoj Srbiji se cak ocekuje da Zvezda eventualno pobedi. Gde pamet prestaje, snsizam, pinkizam, informerizam i zvezdastvo pocinju.

  8. PArtizan nikada ne moze biti favorit protiv Zvezde. Makar Zvezda bila u trecoj ligi, a Partizan u LS. Jednostavno, tako je. :(

  9. Ono jes, 25 godina nema penala... Hvala ti Boze sto sam grobar.

  10. Ako u nekoj normalnoj drzavi iko pomisli da ovakav tim ima bilo kakve sanse protiv rivala - odmah bi bio spakovan u ludnicu.

    Argumentuj

  11. vucicupederu
    Hvala ti Boze sto sam grobar.

    i od mene FALA TI BOŽE!

  12. VUČIĆU ĐE TI JE EVROLIGA XAXAXAXAXAXAXAXA????????

    Dobijamo 3-0, među grobarima počinje da kruži priča kako je stigla direktiva iz sns-a da je paća morao da izgubi.

    Kad se sjetim onog derbija što smo dobili 3-2 na marakani. 90% grobara vjerovalo da je đurić namjerno prodao derbi HXAHXHAHAHAHAHAHAHHHHHHHHHHHH

  13. Imam i ja neke zanimljivosti...
    Jeste li znali da hajduk iz kule dve godine nije dao gol na utakmici jelen superlige?

    Jeste li znali da radnički iz kragujevca nije dao gol u superligi celih 11 godina, od 2002.-2011.?

    Jeste li znali da zvezdi nije sviran penal u grupnoj fazi LŠ već 15 godina?

    A vi kukate za jedan penal...

    Oftopik: koji ono komentator je vikao pre dve-tri sezone igraču partizana "padni, padni" kad se ovaj našao u šesnaestercu u nekoj evropskoj utakmici? Možete i vi tako da počnete kad se igra derbi, možda pomogne jbg.

  14. https://www.youtube.com/watch?v=aa9KXRRs6HQ

    Svako ko ima imalo mozga ovdje bi završio bilo kakvu priču o suđenju u derbijima. Sve je jasno, godinama se forsira partizan, nevjerovatne krađe smo gledali zadnjih godina, mnogo toga je partizan dobio zahvaljujući sudijskom vjetru u leđa.

    Dosta priče groboši, nemojte da se brukate.

  15. Partizan i grobari u picoustoj Srbiji = Jevreji u Nemackoj '38-me = Gavrilovicev vod '15-te u Beogradu = Dzesi Ovens na olimpijadi trijesseste = onaj cigan sto je prco balonima u Zagrebu protiv Cibone.

    Avangarda, jebena avangarda. Mrs vecino razularena.

  16. Čovek je u neofsajdu 7 metara jbt

  17. pa da, katastrofa kakvu tiraniju mi trpimo svih ovih godina.

  18. Partizan i grobari u picoustoj Srbiji = Jevreji u Nemackoj

    U PRAVU SI, ZA PAĆU NAVIJAJU
    http://i.imgur.com/LF6Xy46.jpg
    SAMO JEVREJI I PIČKICE

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.