Prijava

Primi moje saucesce buraz.
Svaka cast.
Odaberite coveku defku.

jel se javio neko za lek?

Moje saučešće.
Sad sam gledala o tom leku i nije mi jasna jedna stvar. Zašto su ga pustili u prodaju kada je toksin u pitanju?
Ovo:

Trenutno lek nije naučno testiran u svim naučnim i kliničkim ispitivanjima na lekove, a koje Agencija za lekove zahteva kako bi se utvrdila učinkovitost ili neučinkovitost određenog leka za lečenje određene bolesti.

Ne želim da ti rušim sneška i obeshrabrim te, ali sve mi se čini da je taj lek prevara kao i većina današnjih "prirodnih" preparata.
http://vidatox-online.com/f-a-q/

Pitaj Shekaa-u, čovek je pobedio kancer, možda zna nekog kome bi to pomoglo. :)

vučice, terminalni bolesnik je spreman i govno da pojede da pobedi rak, nema šta da izgubi.
dečko, saučešće i svaka čast za gest.

Lep gest nema šta, skidam kapu. Ali uvek treba za nešto novo gledati sa rezervom i sumnjom jer ništa nije sigurno dok se ne dokaže suprotno.

moja pokojna majka je sa tumorom na mozgu stigla i do akupunkture i mazanja blatom...daj bilo šta,sve da se proba.

Hvala Bogu ne treba mi, ali što reče Kosmo, svaka čast za gest.

Jašta je nego lijep gest, ali se nadam da nikome na vukajliji ne treba. Ni vašim bližnjima!
Kakav filantropski post, kao da imam milijarde. :)

Ovo se ceni burazeru..primi moje saucesce..

Lep gest mada cisto sumnjam da bi to neko, ovako odmah uzeo , pogotovo ako je stvar kancera. Kad sam ja imao, keva nije htela da čuje za te eksperimente , nego odmah kod proverenog doktora. Bila je ortakinja bukvalno na granici izmedju života i smrti , al ona se izlečila negde kad i ja, tako da ne :) Kad je stvar života, ljudi se okreću proverenim metodama,ako imaju vremena...

jel se javio neko za lek?

Nije još uvek, možda je i najbolje tako.
@Vučica
Znaš kako, koliko sam ja čitao, oko ovog leka više radi politika nego zdravlje.
Lek je razvijen i pušten u promet od strane Kubanskog državnog instituta, i ne spada u alternativu, ali niko ga ni ne označava kao lek koji leči kancer, već kao dodatak lečenju, koji ga značajno usporava i olakšava bolove i simptome... S tim što naravno i u slučaju ovog leka postoji mnogo govana i šljama koji valjaju falš vodu...
A povodom toga da je toksin u pitanju, verovatno misliš na to što se dobija od otrova plave škorpije. I mogu ti reći samo da bi se zaprepastila, koliko se lekova u stvari dobija od raznih toksina... A kad bi videla kako su obučene osobe, koje daju hemo terapije, naježila bi se. Nema većih otrova od toga.
Nadam se da nikada nisi to videla, i da nikada i nećeš.

vučice, terminalni bolesnik je
spreman i govno da pojede da
pobedi rak

A najgore od svega je, što će se uvek naći šljam ljudski da mu pruži to govno, i još debelo naplati...

Znate kako imam ja i osobu koju je zvanična medicina hvala Bogu izlečila. Ali ono što vam mogu reći je i da je zvanična medicina suviše okrutna. Kao što rekoh gore, ne zna se da li veće muke pravi kancer ili jedini zvanično poznat i priznat lek hemo terapija. To su čisti otrovi, koji doslovce ubijaju sve u čoveku i zdravo i nezdravo. E zato je moj savet svakome, držite se zvanične medicine ali nikako ne podcenjujte alternativnu. Prosto je neverovatno kako par sitnica iz prirode podignu posle HT krvnu sliku u samo par dana, bolje i efikasnije nego i direktno ubrizgavanje krvnih resursa.

Ali napomenuo bih! Kada kažem alternativa, ne mislim na razne gatare, travare i raznorazni šljam. Nego na gomile narodnih recepata koji su svakome dostupni BESPLATNO.
A ako mislite da nema ljudi koji bi mogli da zaradjuju na tudjoj muci, reći ću vam samo da bi se iznenadili koliko je šljama medju nama. Slušao sam i o likovima koji zaradjuju na smrtno bolesnoj deci. Možda sam malo preterao sa pričom i otišao od teme, ali prosto sam morao da napišem na šta sve bolestan čovek može naići...

S obzirom da prica vise nije aktuelna... Molio bih modere da izbrisu temu.... Hvala