Prijava

imam ja jedan zippo hard rock cafe sadi arabia

Skočimiš
Im'o ovaj, replica 1941, košto me ko svetog petra kajgana, poklonio ga drugu.

Mora da si baš voleo tog druga?

E, pošto vidim da je odličan odziv na temu, da podijelim nekoliko svojih tajni:
1. Kada čistim dimnjak od gareži, izvadim kompletnu iznutricu, properem vodom od zaostalog benzina. Uzmem rakiju i klipiće za uši. Očistim ga, opet proprem vodom, u ovom slučaju od rakije, odsiječem izgorjeli dio fitilja, montiram sve nazad. Ljepše i čišće gori.
2. Ispod filca držim dva rezervna kremena, zlu ne trebalo.
3. Ako ste u mogućnosti, nabavite sebi mali rezervoar za benzin. Ima onaj hepek za zakačiti uz privjesak i ključeve, tako da odlično dođe ako Zippo ostane bez goriva, a kanticu goriva nemate pri sebi.
4. Ne izlažite ga Suncu, tako vam veoma brzo ispari gorivo, posebno ljeti, kad užeže zvijezda. Tako sebi sačuvate i benzin, i dugoročno pare, koje potrošite kupujući benzin.

http://www.buylightersnow.com/blog/wp-content/uploads/2012/11/2001.jpg

мени су ови обични, сиви без икаквих апликација најлепши. мада и онај црни провиронов је моћан, жути са гуштером ми је срање

Ne ženiš se za upaljač pa da moraš da ga jebeš tako, čoveče!

Mlinare, a sto samo ne bi zapalio cigaru?

imam ja jedan zippo hard rock cafe sadi arabia

Života ti, gdje njega nabavi?

Taj moj "crni" upaljač je metalic sivi, samo je senka pala na njega tako da izgleda crn.

kupio od nekog kretena za 200 dinara jer mu bilo hitno :D

Ne ženiš se za upaljač pa da moraš da ga jebeš tako, čoveče!

Jebe mene moja zbog Zippa i cigara, bez brige.

Mlinare, a sto samo ne bi zapalio cigaru?

Ljepše je sa Zippom, sem toga, pijane cure u pola noći na trikove sa Zippom padaju ko drva pred zimu.

Imao sam Zippa kad su se pojavili elektronci (pre 25 godina). Maznuo ga ortak švabi u kafiću i poklonio ga meni. Čisto ispoliran, bez detalja.
Seljanija mi se smejala što koristim benzinca. Nisu jadni ni znali šta je to. :)))

Mora da si baš voleo tog druga?

Jbg, prijatelj je svetinja.

Na žalost jedan zippo koji mi je veoma drag (poklon od drugara koji je malo posle toga poginuo) sjebao mi je pandur ispred stadiona kada sam izvadio iz džepa i on pokušao da mi uzme kao ne smem to da unesem. Povukao mi je vratanca i iskrivio ih. Sada ne može da se zatvori skroz.

Inače, je l' mogu negde da se poprave vratanca?

Ja znam da jedan tip u ZR servisira zippa, al nije to samo lim u pitanju. Ima tu i osovinica, i ona opruga što ga potiskuje da se sam zaklopi...

ЏК, је л' теби отишла "љуштура" (не знам како се другачије каже), или сам упаљач?

не знам како се другачије каже

Probaj ''kućište'' :)