Prijava

Inače, je l' mogu negde da se poprave vratanca?

E, ovako. Standardno je da pošalješ u Njemačku (najbliža ofišl riper klinika), platiš poštarinu i čekaš. Ne znam koliko. Ovako, ako negdje nađeš da neko popravlja, blago tebi. Znam emotivnu vrijednost takvih upaljača, imam upaljač Zippo, očev (otac mi je preminuo), tako da te u potpunosti razumijem.

Najbolje je da odneseš lično jer ga nećeš dobiti nazad nikada (dokazano jedno 5000 puta u praksi).

Зна ли ико да кресне ѕипо упаљач као Харви Кејтел у "Уличним псима"? Ја покушавао данима и умало прсте погубио.

imam malog crnog zippa iz 1986. godine :3 okačiću sliku ako me ne bude mrzelo, prelep upaljač, mada u poslednje vreme neće uvek da upali po vetru i na niskim temperaturama...

Од прве велике љубави ми је остао само Зипо. Добио га као рођендански поклон 2011. Дешавало се да оставим телефон у кафани на столу ал' Зипо никада.

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/284693_10150328304946271_1729287_n.jpg

рихо, ово горе није паклица класичног лакија, чије је ово (а можда и јесте но се не види добро, делује к'о неки странац, американац)?

него, да ја вас питам нешто! продаје ли ко неки фин зипо упаљачић, ал' онај скроз класични сиви? или црни.

ја сам имао један, кева га добила на послу за неку годишњицу, нешто, и он се временом истрошио. и коју годину касније она батали пљуге, нађе упаљач негде затурен, мало му се сјебала опругица позади, још био испражњен, и она баци. а био баш онај класика, металик сиви, много фин, но јебига.

Донио ђакро из ЈуЕсЕја.
Мош купит Зипо у свим бољим тржним центрима. Од 25-50 јевреја, наравно ако не тражиш неки посебан.

Eo moje teme! :)

Ja imam nekih 10 komada, kasnije ću okačit slike meni najdražih... inače skupljam sve upaljače, al' ovi su mi nekako najdraži

Stric se mnogo ložio na njih u mladosti otkad je dobio jedan na kocki u Iraku, posle je kupio još par komada dok je pazio na šminku, sad kad je ostario boli ga kurac i fura one najbuđavije s trafike. Zgodna stvarčica, jebemliga da li je i praktično ali ko voli ne postavlja sebi takva pitanja.

Jes da nisu tema dosetke na zipo upaljačima al ajde.
http://imgace.com/wp-content/uploads/2013/05/we-the-unwilling-led-by-the-unqualified.jpg

Имам на селу један Златни, од покојног деде који је био официр. БУквално се није одвајао од њега, и умре у 33 години док је кренуо да искапи виски, пукло срце :) елем не дају ми да га изнесем из куће :)

I ja imam od dede...dobio on pre nekih 30 i kusur godina dok je bio na bausteli u Austriji....meni na kraju ostao kada je preminuo pre 8 godina...i dalje u upotrebi i ocuvan je kao da je juce otpakovan, a zapalio je bezbroj cigareta i ja ga uglavnom koristim...

Htedoh da otvorim ovakvu temu, al vidim da ima već, pa da je malo pokrenemo.
Volim zipo upaljače, al sam do sad 3 pijan izgubio, neke sam i poklonio, tako da imam još dva komada

Vule, skapirali smo od jutros da pušiš i uživaš u tome. Samo opušteno ;)

Pa dobro Džoni gde sa upaljačem na stadion jebiga...

Eto Miki, onda si i skapirao da volim da diskutujem o upaljačima, markama duvana i tako to :)

HOĆU DA MI KUPIŠ ZIP
ZIP,ZIP
ZIP,ZIP

zipo sranje kabasto

Ne pljugam i objektivno mi ne treba upaljac,ali bih voleo da imam jednog zipa.