Prijava

Можда је најбоље решење да саме игре буду бесплатне, а да неке надоградње (као што су rare и cosmetic ствари у Team Fortress-у, микротрансакције) коштају.

Imam oriđinal fifu 06.

EDIT: Ustvari nije oriđinal, tako da nemam oriđinal

E tek sam sad provalio da imam oriđinal warcraft, kupili mi drugari kad sam bio klinjo, imam i frozen throne, ali "pozajmlenjo" na večnost od druga tako da je delimično moj.

Care, upravo u tom pravcu se i ide... Nazalost, u tome prednjaci prokleti EA koji ti napravi igru koju mozes da igraas za dz, ali kao da ti je neko vezao ruke iza ledja pa se ti snadji, a ako uplatis samo 9.99$ odvezace ti ruke, a ako narucite jos jedan dodatak dobicete i ovaj prelepi background, i sve to po ceni od 17.99$.
A da, zaboravio sam i prvu pravu igru koju sam kupio. Od nje je sve i krenulo. Navukao me bivsi koelga koji mi je dao da probam demo. Tad sam bio dekintiran i prakticno sve pare sam spiskao na nju, ali s obzirom na to da sam proveo nebrojane sate uz prvi i drugi deo morao sam da kupim Diablo 3 jer ne moze da se crackuje. Na kraju sam dosao do zakljucka da ne vredi tijeh para, ali sta ces?

Sto ne preimenujete temu u nejebanje?

нисам купио игру има бар 5 година.

нити планирам.

Sto ne preimenujete temu u nejebanje?

Pa da ti onda budeš glavni na temi.
Neće da može!

Pa da ti onda budeš glavni na temi.

ОПААААААААААААААААААААА

Kupio sam original SSX Tricky za soni dvojku u šestom razredu za dva soma dinara jer sam bio degen koji nije znao da može preko oglasa da nađe igre za 250, kad već nema brz internet. JA SAM KOLEKCIONAR

најбоље би било да се компаније које праве игре утале са компанијама које праве компове и онда кад купиш комп, пошто јелте, њега мораш да купиш, добијеш и право на одређени број или неограничен број, није важно, игара које ти се дају уз, или временом по куповини компа.

Jako mi je drago što nisi jedan od tih kompanijskih moćnika.

Care, upravo u tom pravcu se i ide... Nazalost, u tome prednjaci prokleti EA koji ti napravi igru koju mozes da igraas za dz, ali kao da ti je neko vezao ruke iza ledja pa se ti snadji, a ako uplatis samo 9.99$ odvezace ti ruke, a ako narucite jos jedan dodatak dobicete i ovaj prelepi background, i sve to po ceni od 17.99$.

EA забранити законом.

најбоље би било да се компаније које праве игре утале са компанијама које праве компове и онда кад купиш комп, пошто јелте, њега мораш да купиш, добијеш и право на одређени број или неограничен број, није важно, игара које ти се дају уз, или временом по куповини компа.

Онда би или компови добили још астрономскије цене (па би продаја компова отишла у курац) или би пропале компаније које праве игре (јер би их правиле за џабе).

Pokrenuo sam temu iz ko zna kojih razloga, a i delimicno zbog toga sto sam se jedno vreme bavio pisanjem recenzija za video igre, cisto me je interesovalo da li ima neko da se bavi kolekcionarstvom. Mislim istina je da se za to nema mnogo para, ali sta znam, mozda se i nadje neko. Ja sam uvek zavideo ljudima kada vidim kolekcije kakve imaju, tipa americke kolekcije filmskih i gaming rekvizita. Sve to kosta nekoliko stotina evra (pojedinacna cena), sto je cena iznad nasih mogucnosti. A cene nisu prilagodjene nama, jer mnogo se dodaje na pdv i carinu...

Do pre par meseci nisam imao ni jednu.Prvo kupio NBA13 i nije mi žao sobzirom da je jedina igra koju igram maltene svaki dan bar po pola sata.Onda kupio FIFU takođe mi nije žao ne igram je tako često ko NBA al online ultimate team je neverovatno zarazan.PS hraste kako da te dodam pa odigramo koju :)

E da para mi nikad nije žao kad kupim nešto konkretno što znam da ću koristiti tipa telefon,kompjuter ovo što hvalim svima iz jednog prostog razloga znam kako bi potrošio te pare da nisam to kupio.
Jebiga numem da štedim i znam da bi se te pare otopile na raznorazne gluposti i da za mesec dana "štednje" bi imao kurčinu umesto para

Imam mozda dve- tri igre original, a ni ne igram ih jer sam preko kevinog kompa jer sam moj sjeb'o. A, i sto bih trosio pare kad bukvalno sve ima na internetu..

Imam original WoW sa Burning Crusade i Wrath of the Lich King ekspanzijama, imam Battlefield 2 i imao sam Diablo 2 sa Lord of Destruction ekspanzijom. Preskupe su igre da bi se kupovale, čak i za strance. Na primer, kupiš Call of Duty za 50 evra, odigraš kampanju za jedno popodne, možda odigraš još jednom kampanju u narednih mesec-dva, onda kreneš multiplejer, pičiš to još malo i smori te. A dao si jebenih 50 evra, nije malo. Da igrice koštaju 5-10 evra, mnogo više ljudi bi ih kupovalo.

Slažem se sa Čakom.

po meni je kupovina originala u korelaciji sa kupovinom zenova, tokena il kako se već gde zovu, tj pravih para za neku onlajn ili onlajn f2p igru, mislim, jebote, wtf dud, si lud? dovoljno je već što pucaš pare za nov komp, nov hdd, novu grafu, net, još i za original igru? ma hajte molim vas,jebem ti ja to

Jebiga manijače da sam zaradio te pare verovatno bi se stiso.Ovako pošto sam dobio nije mi žao lolo.Jesu preskupe to stoji.A delove za kompjuter nisam kupio ne pamtim.Hteo sam pre pola godine da kupim novu grafičku al sam odustao koji će mi iovako igram samo dve igre NBA i FIFU i igro SWTOR kod je dzoni otvorio temu do tad nisam igro ni jednu MMO igru.