Prijava

I ja mislim da je bolje bez primera...

Ljudi bre dal ste normalni, što smarate čoveka sa "primer ili ne primer", ako hoćete pišite primer ako nećete nemojte i doviđenja, a tako vam je i ciklon sam rekao. Neka je primer dozvoljen, ko misli da mu ne treba neka napiše bez primera.

Tajfajzen.

Је л' мерем ја да играм здуплог? Нећу свакака гомна на првом профилу, а слаб сам у кратежима. :Д

Што се тиче примера, мислим да их треба забранити у оној форми као неког дијалогa, што онда више изгледа к'о да је неки израз дефинисан (што је често било случај у прошлом такмичењу)... то нема везе са кратеж-дефкама. Постоје примери, који могу лепо да допуне кратеж, као на пример у овој дефиницији и то треба да буде дозвољено.

Још једна ствар; можда је боље не ограничвати тело дефиниције на 10 речи, јер кратежи често буду и дужи (ево неких примера: А, Б, В, Г). Знамо сви шта се овде подразумева под термином "кратеж" и ако неко дефинише нешто што више личи на нешто друго, а не на кратеж, онда треба са аутором да се поступи као да је окачио дефиницију после истека времена или направио неки други прекршај, који му дисквалификује дефиницију.

П.С.

Naslov koji se definiše je slobodan, s tim što mora biti nedefinisan do sada.

Је л' се мисли на наслов који овде не постоји или само на наслов који је већ дефинисан у том контексту који је неко намеравао да дефинише на овом такмичењу?

Već je pomenuto negde: definišeš ono što je ovde nedefinisano (koristiš pretragu), ali možeš definisati i već definisanu reč, ako imaš da ponudiš novo značenje.

Ljudi bre dal ste normalni, što smarate čoveka sa "primer ili ne primer", ako hoćete pišite primer ako nećete nemojte i doviđenja, a tako vam je i ciklon sam rekao. Neka je primer dozvoljen, ko misli da mu ne treba neka napiše bez primera.

Ja ipak mislim da je bolje da se ukinu primeri.

Zhajk
Da li je dozvoljeno u definiciji, da se linkuje definicija od drugog autora? ( definicija koja ne ucestvuje na takmicenju)

O BOŽE, NARAVNO DA NE!
pa kad je to bilo dozvoljeno?!

Триша
jedino da nije već definisano

Može i definisano na drugu foru, rekao je Zyclon, al je fora nešto sveže i novo.

Što bi Bobo rekao: "Nešto novo, nešto divlje", olololo.

http://vukajlija.com/forum/teme/53124-vukajlija-freestyle-takmicenje-u-pisanju-kratkih-definicija-tema-za-prijave?strana=5#post_2412389
ово је сасвим коректан предлог, јер у вези с тим од 200 карактера се јавља један проблем: ко ће да броји карактере? оно, да броје људи док куцају па да им верујемо - не иде, да се проверава накнадно - не иде, а ако постоји нека скрипта или слично за проверу - онда ваља. иначе сам за панинаров предлог.

Ovako se broje karakteri:
http://www.charactercountonline.com/

Aj prijava. Nisam se do sada takmicio al aj da okusam srecu, osim ako me neke obaveze ne sjebu al ne bi trebalo.

osim ako me neke obaveze ne sjebu al ne bi trebalo.

Meni je sledeće srede prijemni za fax, valjda ću nekako ispisati nešto....

Na osnovu čega se uparuju autori? To mi nikad neće biti jasno.
Je l' po približno istom rangu ili je slobodna moderatorova odluka ili nešto treće?

Ili na papirićima napišemo imena, pa ih izvlačimo iz žreba ili ih ukrstimo nasumično.

Izvlači se iz bubnja, Vučice, k'o za loto...

Судбина их упари, Вукице.

Hahahahahahahahahaa

prijavite i mene :D

Dakle, kompletna lista učesnika je sledeća:
1. crnigrujan
2. Nienna
3. ninka_92
4. DBSK97
5. Crno
6. Kajtezzz
7. torazulu
8. Rahmetli babo Atif
9. Advokado
10. Mistaker
11. TucanKamen
12. Sale d snajperist
13. Kuzman92
14. Larry Underwood
15. Thilmo
16. Trošarinac
17. Duh iz lampu
18. paninaro
19. cornelije
20. Rosoneri
21. Radmilo Topola
22. highlander007
23. Hrast
24. Punjac
25. Mičeli
26. David
27. Milos-88
28. (....KrajsleR...)
29. Billy Sharp
30. TheWaveRider
31. Semi
32. Skočimiš
33. glavni
34. Qwebeck
35. Mala Vidra
36. janpi
37. Count Zero
38. Dilan Dog
39. SnobIvanKenjoBi
40. Stevan
41. SMarko
42. Jamajčanin
43. Usain Bolt
44. Mitke
45. Benisijo
46. Zhajk
47. Igor J.
48. bata gugi
49. AndreyArlovski
50. proviron
51. nesss
52. MaReeeGROBAR
53. BezDeranjaMolim
54. Triša
55. Bruce
56. serjodza
57. skytalker
58. Mićko
59. industrial
60. deky_aod
61. Leprikon
62. dr-house
63. Nana Og
64. Sejo_govedo
65. Eufrat
66. sijalica
67. runAwayHair
68. Noeto Tomket Zeka
69. ManUtdOwn18
70. MileBubreg
71. urrad
72. ShoNNe007
73. ombre
74. Boxer
75. loš tenor
76. Vučica21
77. Aleks Andros
78. agrr
79. Johnny Kurajber
80. taedium_vitae
81. Šarlo
82. poplava92
83. Mrs.Raven
84. Perović
85. Manijak
86. GLIGORIJE VULE
87. Nenin
88. Radijacija
89. Vokasi
90. Mita97
91. don_brate
92. Džukac
93. Jeffrey Murdock
94. Džordi
95. pseto88
96. Maggot
97. Sokocalo 92
98. VelikaKonzerva
99. nejked
100. Chavez
101. Dedzon
102. LarryKhm
103. uraczaganje
104. Jabuchillo
105. zeussick
106. Skrletnik
107. ZdrakuLa
108. necro batica

Uskoro će biti određeni parovi i raspored odigravanja kvalifikacionih duela.