Prijava

То је до јаја. Права породична љубав.

Nikada nisam bio žrtva nasilja u porodici, niti sam prisustvao nasilju, barem ne u mojoj porodici...užoj. :)
Nasilja će uvijek biti, ljudi, supružnici su skloni tome iz toliko mnogo razloga. Urnebesno.
A da li ignorišem...pa, vjerovatno, kao što ignorišem toliko mnogo stvari što se oko mene dešava.

To što neka glupača trpi da je tuče, to je njen problem. Odrasla je osoba, ko je terao da se udaje za njega i da ostaje s njim kad je videla kakav je?

Kakvo rezonovanje haha
Pa, nasillje u porodici ne mora biti kontinuiran proces, može biti jedna od faza u braku. Siguran sam da ima ljudi koji preprode sve to, a opet sam i siguran da onaj koji posjeduje kurac misli da je u pravu i predje mu u naviku da "ćuška" ženu s vremena na vrijeme. Nasilje može sigurno da bude stvar i navike. Uzgred budi rečeno, treba biti spokojan sve dok ti se diže na izabranicu. :)

Лемајо, нисам рекао да се слажем са њеним ставовима, али разумем је, љута је на кеву.

Pazi, ja ovde pričam o tome kako bih ja postupila.

То не можеш да тврдиш уколико се до сада ниси нашла у апсолутно истој ситуацији.

Можда и напишем још нешто када стигнем до краја, за сада сам овде.

ЕДИТ: А оно, почеће све наново ретко кад успе у много праведнијим и бољим зељама за живот од наше.

Brus je kobjasnio odma na početku, i mogla je da se zaključa tema.

I nemojte da vam žene prodaju priču kako u 2013 one slučajno završavaju sa nasilnicima. Žene vole nasilnike, vole batice, zato se i vi svi ovde ne satirete od jebanja baš lolo, vukajlijaši su u gro slučajeva ok momci, benigni.

Pa zato što mi je čudno da baš niko od svih što su postovali ili će postovati na temi nije bio žrtva ili učesnik nasilja u porodici, kao da se to dešava komšijama i nekim tamo ljudima, a mi svi imamo super porodice u kojima se sve rešava pričom i pokojom ćuškom.

Овде није постовало више од петнаестак сасвим задовољавајуће интелигентних и опште културних људи. Зар стварно мислиш да такви излазе из породица у којима је насиље било/јесте свакодневница?

Brus je kobjasnio odma na početku, i mogla je da se zaključa tema.

Jeste, evo citiraću, da se nauči napamet. :)

Objašnjavanje je obesmišljeno marcipan, ljudi ne žele ili ne mogu da se posvete ni sebi ni drugima jer su duboko nezadovoljni vlastitim životom. Prva stvar koja se mora promeniti je percepcija sreće, kad svi budemo ukapirali da nije sreća u tome što su deca nahranjena i obučena pa makar žena trpila povremene batine i redovno silovanje pod maskom "bračnih dužnosti" i kad konačno kao društvo i kao pojedinci ukapiramo da kontracepcija nisu abortusi i analni seks onda će biti postavljeni osnovni uslovi za edukaciju polupismenih vitezova srpskog carstva.

Osnovni problem većine mojih sugrađana je u tome što još nisu odmakli od maričke ili mojkovačke bitke, u Srbiji je glavna zamerka "što ona kučka ne može da rodi muško" i "mamu joj jebem, ona će meni da zabrani da pijem". Kad budemo sišli s konja i ostavili jatagane i kubure možda ćemo zaslužiti da uđemo u zajednicu normalnih ljudi. Ili to, ili će doći Štefan File pa reći da Vučić i Dačić regulišu porodično nasilje inače ne možemo u EU...

Ali bez zaključavanja, može se ovo ponoviti još nekoliko puta uz očigledne primere.

То је до јаја. Права породична љубав.

KO SE BIJE TAJ SE VOLI!!
A JEL KLABERI BIJU ŽENU I DOK SU U KLABINGU ILI KAD SE VRATE IZ KLABINGA?

A sta je sa muškarcima koji trpe nasilje? Ćutimo, a?

Tako je. Šta je sa stotinama hiljada pasivnih tipova koje kurve psihički urnišu, 40, 50 godina života? :)

Нит' треба да се мешаш, нит' треба да ћутиш. Не ваља ни једно ни друго. Ако ћутиш, мораш да трпиш вику и дреку из комшилука свакодневно, а ако га пријавиш најеб'о си. Још ако живиш у мањем месту, ту свако свакога зна, па комшија после неколико сати сазна да си га пријавио па често породично насиље прерасте у крвави комшијски обрачун. Јер довољан је један насилник и један још луђи од њега који је у стању да му се супротстави. А знате и сами у каквој неуређеној земљи живимо. Док докажеш ко је крив, а ко не, тј. док реагују полиција и правосуђе, може да падне и неко мртав.

Не игноришем. Пријавим полицији.

Ja jednom prijavio strica. Nije izvalio da sam ja, a ništa se nije ni desilo, došli panduri i otišli. Inače, ubio je sto bogova u svom sinu, jedva je hodao sutradan.

Rokajte realne postove da kad opet dođu dve tri žene na temu planu u vatru lolo

ALI DA LI TO ŠTO ŽENE VOLE VELIKE SMRDLJIVE NASILNIKE I PUŠE KURČEVE DELIKVENTIMA U OSNOVNOJ ŠKOLI JER VLAŽE NA PUKU MOĆ NASILJA ZNAČI DA VI NORMALNI, KOREKTNI MOMCI KOJI NIKOG NE DRKATE PRVOG NE TREBA DA ULAZITE U FILOZOFSKO NAGVAŽDAVANJE SA NAMA U KOJEM ĆEMO NA KRAJU ZAKLJUČITI DA STE GOVNA.

Tako je. Šta je sa stotinama hiljada pasivnih tipova koje kurve psihički urnišu, 40, 50 godina života? :)

Ma kurve i manje više al žene! Šta je sa muževima koji ceo život trpe dileju, jedu suvu ranu, idu prljavi i neopeglani, žena im se jebe sa molerom, kada dodju me,a piva jer je neko bio u jebenom velnesu a rade od jutra do sutra na recimo gradilištu?
Neko žensko gore reče "a deca" pa još i dva puta. Da naglasi. A šta ovaj nesrećnik, gore opisan, da radi kada vidi da se žena i prema deci ophodi kao i prema njemu?
ŽENE OĆETE RODNU RAVNOPRAVNOST? E PA ONA JE DVOSMERNA! OPAAA

ŽENE OĆETE RODNU RAVNOPRAVNOST? E PA ONA JE DVOSMERNA!

TO ŽENE U RUDNIK A MUŠKARCI U KUHINJU!

Rokajte realne postove da kad opet dođu dve tri žene na temu planu u vatru lolo

xaxa, ko da sam znao

OĆEMO SIGURNE KUĆE ZA MUŠKARCE!!!
Al da bude piva, riba i gudre.