Prijava

E, a što sad tema vegetira kad nam već dadoše priliku da spamujemo opet? Ja imam izgovor, ocenjivala sam definicije. =)

Ај нек мени неко каже ко је тај Фернандо Колунга?

Glavni baja u španskim serijama. Što?

Сви га помињу а ја немам појма.

Ne propuštaš ništa.

I ja sam ovde čoveka upoznala.
Kao niko ništa ne gleda:)))) a ono rokaju sapunice, grand, Lea Krš i sve što vole mladi.

Nije istina!

Ja gledam i Kursadžije...

Кад је била прва сезона Великог Брата одемо ми на славу. И гости почеше да причају о неком типу. Те он овако, те он онако.
Ја слушам и помислим да је то још неки гост који треба да дође, сви причају о њему, познају га, само га ми не знамо. И мртва 'ладна питам "А кад ће тај да дође".
Е тад настане мук и неко рече: "Па тај је из Великог Брата."

Сад ваљда нећу да питам ко је Фернандо. Сезона слава је. ;)

Ja gledam farmu, i ni jednu ne propuštam. I sad mi je farma na tv-u.
Navijam, nerviram se, smejem se.
Ja sam provereno voajer i ponosim se time.

Eto ti Maro kad ne pratiš svetog velikog brata...i pokušavaš da ostaneš normalna...sram te bilo.

Munjo, i ja. Oduvek sam želela da gledam gomilu nazovi-poznatih likova kako muzu krave.

Maro:))))))

Neće ti Kolungu sigurno pominjati, a za ove naše trenutne zvezde šoova, šoua, šova....hahaha, (nemam pojma kako da napišem) upoznaj na netu da se ne bi zajebala.
Ja znam farmere, ali ove iz V.B. ne znam.

Ма то је остало зајебанција до дан данас. Кад год треба негде да идемо мени муж каже: "Ако спомињу неког кога не познајеш, не питај ко је, да не испаднеш глупа". :)

Hahahaha, zajebant neki, a. =)

A i ti htela dispadneš kulturna pa da pitaš, stvarno ćuti sledeći put. =))

Жешћи зајебант. Хвала Богу.

A nemoj ni da pitaš kad će da dodje.
hahahaha još se smejem.

Ja ne bih smela kravi da pridjem ni da mi pištolj stave na čelo.
Jednom me jurilo tele da me ubije, pevac me iskljucao ko manijak i jurio me jarac.
Nešto me ne gotive seoske živuljke.

Hahahhahahahah...Mara me nasmeja maločas ali ovo je već morbidno...hahahhahah

Имају пик на тебе. :)

Jednom me jurilo tele da me ubije, pevac me iskljucao ko manijak i jurio me jarac.

Suze mi idu =D

Свашта овде може да се чује.

Девојке поздрављам вас, сутра рано морам да изађем из куће.

Aj, jedino ti si dovoljno savesna da gledaš na sat, mi džabalebarimo =)