Prijava

Значи нема се шта рећи, ево примјера, радијација писао.

Odbrojava sudija Skočimišu koji je u nockdown-u, kad dovikuje baba iz publike: - Neće taj ustati, znam ga ja iz autobusa!

Dodje devojka u teratanu i gleda Provirona,pa mu priđe: -Znaš ti si meni sladak! Šta radis u subotu uveče? A Proviron odgovara: Bicepse i ramena!!!

Dolazi Cokula kod časovnicara i kaže: -Možete li da mi date rezervne baterije ove su mi se pokvarile. Časovnicar: - Ne radi vam taj sat na baterije nego na navijanje. Cokula: - Ahaaaaaa hvala! ZVEZDA, ZVEZDA!

Наставите...

Ide Ciklon ulicom i vidi blizance BAN! Dupli nalog!

Ide Ciklon ulicom i vidi dve žene kako pokazuju slike svoje dece BAN! Privatne slike u posteru.

jos jedan radetov

Ide Ciklon ulicom i vidi blizance BAN! Dupli nalog!

ide devetar ulicom,vidi grupu momaka sa partizanovim salom,krene da ih bije i zaboravi da je klinac

Stoji mladić pred ogledalom i pucketa prstima. Pucne jednom, ništa. Drugi put, ništa. Treći put, ništa.
Iz kuhinje se čuje "Radijacijo, ručak!"

-A da jebote, Radijacija!

Pitaju Manču:
-Da li tvoji roditelji znaju da si gej?
-Ma ne, samo tata i brat.

radijacija drka,jebe zenu i vara zenu u isto vreme

Šta to zajedničko rade Facafacaa i automehaničar?

-Opela.

Испраћа мајка Рајка сина Смарка у војску и плаче к'о киша, сузе лију, не може да дође себи. Прилази јој утом млађи син и каже: "Ада шта ти је, мајко, смири се, вратиће се, па не иде у Београд".

Иде валсинарб улицом, пита га дете колико је сати, он каже: Пола дванес, ја идиократски ерудитивно едукујем плебејске апофеније.

Иде деветар улицом, наиђе десетар и јебе га у пркно за пример.

Подигне ти Смарко слушалицу и пита ко је најљепши на свету, кад оно слушалица ти-ти, ти-ти, а Смарко Е ЈЕС ВАЛА ЧАСТИ МИ

ide stefan kostic ulicom

ide stefan kostic ulicom

И улица се смори.

Piroćanac stoji iza Džankija u kladionici i pita ga:
-Bratko kolko će uplatiš?
-150 dinara.
-Lele, znači, pala neka dojava...

Плива ти СтефанКостић морем, кад га заустави човјек и каже не пливај даље тамо је велики зли делфин рећи ће ти нешто страшно, костић настави даље каже ко га јебе, плива даље, опет човјек опет иста прича са великим злим делфином, каже костић јебе ми се ја сам стефан костић идем даље, плива даље кад опет неки човјек, немој даље тамо је велики зли делфин рећи ће ти нешто страшно, и каже костић ја сам модератор на вукајлији шта ми може велики зли делфин, и доплива костић до великог злог делфина гледа у њега да види шта ће бити, кад оно:
http://x.vukajlija.com/var/uploads/avatars/201010/33248/medium_untitled.JPG

ide stefan kostic ulicom

И затовори је због спема.

Punjac

ide stefan kostic ulicom

...испред њега жандармерија..иза њега жандармерија, са леве и десне жандармерија...навијачи демолирају Београд.

АХАХАХА ТХИЛМО АХАХАХ