Prijava

Што чоека испрозиваше. Ко да им је смртни непријатељ.

Ulazi Sos u mesaru.
-Daćete mi kilo salame.
-Oćete da vam narežem?
-Ma neka, može i na fleš.

ide dzela ulicom i zaboravi da nije iskljucio sporet xD

... кад оно садржај шерпе искипео ке ке

....сви пију а Сос дошао на ћуфте.

Био ти мали YeahBatch у школи.
И пита га учитељица мали јебач шта си јео јутро, он каже пасуљ. Сви остали јели кобасице.
Други дан, опет јебач јео пасуљ остали кобасице.
Трећи дан исто.
Четврти дан припиздило учитељици, болан мали јебач реци да си и ти јебо кобасице.
Добро учитељице. Шта си јео јутрос ? кобасице ? колико ? двије кутлаче хехе

Ulazi Zhajk u apoteku i kaže: "daćete mi jedan kond*m."

Па смислите нешто оригинално, макар било преглупо, шта преправљате вицеве бем вам сунце.

БАРИ ВУКАЈЛИЈАШ РИБУ И ИСПРИЧА ЈОЈ ВИЦ
ОНА КАЖЕ ХЕХХЕХЕ
ОН КАЖЕ ЛОЛОЛОЛО

Привела Бача мурија у творза. Уводе га у ћелију а познати глас из ћошка добације: ''Оће неко курца?''

Докторирао могша географију, и сад брани докторску дисертацију на тему распад бивше југославије и каже му профан, браво колега одушевили сте ме, сад за крај
како би сте формурисали кључни проблем распада у једној реченици а могша ће:
ДА ЈЕ ВЕЛИКЕ ЈУГОСЛАВИЈЕ САДА ГДЕ БИ НАМ БИЛО КРАЈА САДА!

-Свевишњи, знате да један поп долази пијан на литургије, јебе штићенице, пиша иза капеле и вежба певање уз стењање са порнића!

-Брате, тај лик је Фаца, не не, ФацаФаца!

Šta radi Devetar Cokulić za računarom?
Pretura po kanti za otpatke.

Ide Kaizen ulicom i naleti na masivne demonstracije protiv sajta, samo prokomentariše "boli me kurac" okrene se i ode.

Ide Ciklon ulicom i naleti na turistu koji fotografiše bilbord BAN! poster u posteru.

Ide Ciklon ulicom i naleti na klinca koji deli flajere na ulici BAN! spemer

Ide Ciklon ulicom i naiđe na decu kako se fale svojim očajnim defkama. Ode do stana po laptop, pa se vrati da im objasni šta misli o tome.

Ide Ciklon ulicom i vidi dva klinca kako bacaju kosku jedan drugome BAN! Lajkovanje autora

Брате, глупе су нам форе, реално.

колико је лејм све ово

Ide Jebač ulicom i sretne Darka Lazića i pošto su oni u stvari sastavljeni od istih čestica, samo različito naelektrisanih, dođe do reakcije anihilacije i novog velikog praska.