Prijava

нисам знала у коју категорију да ставим, па бисте могли да направите и један подфорум ''наука''. елем ај погледајте документарац, па да дискутујемо

http://www.veoh.com/watch/v211655826NC94xJz?h1=Nassim+Haramein+-++Black+Whole+%282011%29

укратко, лик је изанализирао структуру универзума и тврди да се у нашој коначној структури налази бесконачност, односно црна рупа из које се црпе информације.

i sad ti mislis da nesto sto naucnici iz celog sveta godinama pokusavaju da objasne ti objasne vukajlijasi na forumu

ja sam rasan
i sad ti mislis da nesto sto naucnici iz celog sveta godinama pokusavaju da objasne ti objasne vukajlijasi na forumu

Mislim da posle ovog moze opusteno LOCK

Ja mislim da je univerzum oblika krofne a mlečni put je šlag po njoj.

а шта ћемо с теоријом струна?

то за облик крофне и овај лик тврди лолол. погледајте и не смарајте лошим троловањем

Ako je radijacija na forumu, nek mi odgovori kolko bi me koštalo da mi iseče sredinu plinske boce i zavari donji deo na gornji.

Da li u mlecnom putu ima aflotoksina?

Давид
а шта ћемо с теоријом струна?

Nekada su žene ovako sa strunama, a danas bi da teoretišu. :(((( Je l' tako, Fendere?
http://svetlakomora.com/wp-content/uploads/2008/02/podgorina-prelo18.jpg

Ako je beskonacan kako moze imati oblik krofne

па бисте могли да направите и један подфорум ''наука''

Nemam ništa protiv, čak naprotiv, ali zamislite onda Fenderove postove u tom podforumu. Ne daj bože da neko otvori temu "Mašinstvo".

ovo je glupa tema o kojoj jedino mogu da razgovaram dok sam u pijanom stanju

Ne daj bože da neko otvori temu "Mašinstvo".

Ili "Žene, klubovi i mašinstvo".

Olav castam mas.. magma i odletela je u pravcu dorcola.

Ne smarajte, devojka otvori normalnu temu, vi je ubijete losim trolovanjem i polusmesnim doskocicama.

nije normalno ako nije dokazano

Ajde, peškiru, diskutuj, verujem da imaš diplomu fizičkog fakulteta - teorijska fizika. Šta ima ja da kažem na ovu temu? I glavurde ko onaj Mičio Kaku što se 30 godina bave teoretisanjem, matematičkim modelima i dokazivanjem teorema se frljaju pojmovima i pretpostavkama, a ja ću sad nešto pametno da zaključim na tu temu.

Čuš doskočicama, teoriju o krofni je izneo još Pitagora. Jedino što nije tvrdio da je mlečni put šlag nego mleko iz Herine dojke kojim se Herakle zagrcnuo.

E ovako ja mislim de progesteron pozitivno utice na meseceve mene i mislim da kada je felix telom probio zvucni zid da se svemir prosirio i postao iz oblika krofne u oblik kifle. Takodje se slazem sa majama da ce venera uci u putanju merkura i da ce se dogodit neizbezan hemijski proces rasta sunca i da ce to da utice na bio prognozu.