Prijava

Mršavi pas
upozno sam 3-4 bas bas prelepe devojke sa sajta, i u licu i zgodne

Видиш, Пешкирче прича сасвим супротну причу од већине људи који су дали коментаре овде. Била је оваква слична прича у теми око окупљања вукајлијаша у коме је Мелкијадес, чини ми се, баш напљувао вукајлијашице. Опет, кажем, све је релативно, не треба генерализовати.

Ne postoje ruzne vukajlijasice.
Ko drukcije kaze ubio ga bog.

Eto na to cu spasti da na forumu i vukajlijj trazim picke. Zabole me tuki kakve su, isti kurac

Ne pricam ja uopste da su vukajlijasice ruzne. Fendere nisi sasvim razumeo temu. Tema treba da da odgovor da li su ruzne i ako nisu imena onih koje nisu lolo

па и није стереотип. угалвном су лоше рибе јебига тако то иде. ликова има више и тако.

распад бре. да се не лажемо распад на интернету 90 посто. мора де се изађе из куће.

Има риба исто ко и ван интернета, наравно само мање, па је мања вероватноћа да их буде врхунских. Генерално, рекао бих да је исто ко и у правом животу, има срање, има добрих, има супер риба, само узорак није велик.

ako su iz Nju Naua, momentalno je 83% veca sansa da su dobre ribe

Ja se tako priženio :)

Po mojim kalkulacijama i vidjenjima istih koje sam upoznao, sve su more than approved. Tako da teorija pada u vodu.

Realno Čaveze, ljudi pišu ovde kao da su neke Kazanove, a nelordi su. Barem 3/4 su vud beng, a oko pola su skroz dobre.

Koga briga, što reče neko, ne treba meni večeras dobra riba, meni treba nimfomanka.

To su sve kentauri.

Realno Čaveze, ljudi pišu ovde kao da su neke Kazanove, a nelordi su. Barem 3/4 su vud beng, a oko pola su skroz dobre.

Jep.

Metnite lock.

pa jebite ih onda šta vud bengujete svaki dan

Ne znam ovako, al na avatarima su budi bog s nama.

pa jebite ih onda šta vud bengujete svaki dan

Eeeeeeeeeeee.

ima dobre, ima nije da nema, ima.

Inače, vukajlijašice imaju fantastične sise. To se ne može osporiti.