Prijava

Nikada u zivotu nisam gledao pink, realiti programe i slicno. Ne mislim da su ljudi koji to gledaju idioti.

Nikada u zivotu nisam gledao pink, realiti programe i slicno. Ne mislim da su ljudi koji to gledaju idioti.

A možda nisu idioti, samo nesrećni?

A jebiga, ne znam sta bih rekao. Ja to gledam kao stvar ukusa. Moja zena recimo to gleda ponekad, keva takodje... Odgovor je sta drugo da gledam.

Odgovor je sta drugo da gledam

Gle, evo ga govno na ulici. Pitanje: šta da radim s njim? Odgovor: pa šta drugo da jedem?

Ljudi su naprosto navikli da gledaju PINK. To im je u genima.

Malo je to ekstremno valdemar. U televizor se gleda po definiciji. Govno se po definiciji ne jede. Mada, neki izgleda bas vole da ga hasaju.

Zavisi šta govore, ako su dosledni u tome da im se to sviđa, navijaju i glasaju, onda su kompletno retardirani, ali ako govore da je to leglo nemorala i nekulture, a prate, i žele da i sami učestvuju ("za te pare i ja bih muzao kravu"), onda ih i spaliti, uništiti, legitimno je.
Ili, ipak, samo slušati, i slušati, imati razumevanja...

prvi impuls mi je da odgovorim "naravno da su idijoti", al onda sam malo razmislila, i shvatim da su neki od tih ljudi, a moji poznanici ili prijatelji, zapravo inteligentna stvorenja. ne prate ih opsesivno, ne uzbudjuju se previše oko dramskih obta, ali im je zabavno da gledaju, kažu da im odmara mozak. lično, ja volim survajver da gledam, bude mi kao "igre bez granica", ali sa zanimljivim psihološkim momentom...

ne znam, nisam pametna...

U televizor se gleda po definiciji.

Ja bih sve to pobio, s oproštenjem, eto. Mada znam da nisam u pravu. Izvini, jbg, morao sam da kažem.

U televizor se gleda po definiciji.

osim ako si slep... onda slušaš...

Dabogda vas noćas posetila Rajna Dragićević s motornom testerom!