Prijava

E da ovo nisam ja uradio, nego kum.
Bio je osamnaesti rodjendan momku i dobio covek 13 iljada na kladionici. Zaboravio sam prezime a mi slim da je igor bilo ime... Poveo on kuma moga,i jos 3 da se nalocu, i naloču se oni, i kaže ortak da je ovaj bio potpuno ošamućen, radio sve bez pogovora , a hodao... I tako su ga oni smjestili u avion koji je išao za moskvu...

Bilivbl

skroz bilivbl. deca sa 18 godina posla u pijanku, a poneo jedan pasos. onda se napili tako da ovaj sve moze da radi (motorika, prica), a nema kontrolu, a drugi su bili ok. onda otisli na aerodrom i kupii za ono sto ostalo od 13000 kartu do moskve za avion sto polece uskoro. onda su doveli ovog jadnika sto pojma nema gde se nalazi a skroz moze da stoji na checkin, i cekirali ga. naravno nista nije bilo sumnjivo sto cetri pijana deteta cekiraju jednog. onda su otisli na pasosku kontrolu gde ovi nisu mogli da prodju, jebi ga nemaju kartu, i ovom sto ne zna gde se nalazi, rekli "aj sad ti polagano na gejt C3, avion ti polazi za pola sata, sedni malo tamo, pa u avion". ovaj je to naravno, bez pogovora poslusao, jos se nasmesio onoj devojci kad dao kartu da udje u avion.

i ode on u moskvu.

bilivbl skroz. nema nista sumnjivo il nemoguce.
samo da mi kazes gde su kupili to za 100€ kartu do moskve u zadnjem trenutku, da znam.

To sam i ja upravo htio da pitam.

Đe ima tako jeftina karta za Moskvu? Stvarno bi mi trebala.

Verovatno znali lika koji zna lika koji im je sredijo kartu.

skočko, oko 200 eura ti je karta.

da, i isto lika sto pustio da udju ostali u bescarinsku zonu, da ga "ubace" u avion.

Vidro, last minut karta je sigurno mnogo više od 200 €.

zašto bi neko kupovao last minute kartu, kad danas sve mo'š rezervisat' pet godina unaprijed?

(ignorišem ovo baronisanje sa teme)

možda mu džanki dojavio

Pa vidiš da su likovi u priči sa 13000 uspeli i da se napiju onako dobro, da ne kažem da se naroljaju, i da kupe kartu za Moskvu, znači kupili su last minut kartu.

EDIT: 13000 RSD da ne bude zabune.

Shekaa
Mi smo ortaka naćerali da eksira po litre votke, sručio se na zemlju. Uzeli njegovu kacigu natukli mu je na glavu , zalijepili za njega da ne moze da je ukrade neko, ubacili u kontejner sa brojem 46, ostavili ga u boksericama na glavnom trgu...
Nikad nam nije oprostio stavljam slike ako nadjem...

Još jedna šekina ubedljiva priča. lolo

Vidro, jel iz Sarajeva il il Beograda?

ŠEKO DAJ JOŠ DOGODOVŠTINA!

Šeka za nekoliko minuta:
Jao ljudi nisam ni video šta sam napisao...za Mostar AVIONSKU KARTU, DIREKTNO!!!
Što li ljudi vole da lage...

Laganje na netu, prajzles.

прст до грла да се не отрује превише.

Šeko sam si sebe bacio lavovima, zajebani su ovi Vukajlijaši, sad ce da te tovare ko rumuni džakove.

Možda su išli privatnim avionom...

Pomoći mu da se otrezni. Glupo mi je da zajebavam pijane ljude, a kad je neki dobar ortak u pitanju onda mi je mnogo zanimljivije kad mu pričam šta je sve radio dok je bio pijan.

Biće da su ga ubacili u aviončić u luna parku.