Prijava

Džoni je genijalan kao umetnik, ali od kad je otišao me iritira jako

Mislim da ne bi trebalo ni da se vraća. Nije ista glava sad i kad se imalo dvadeset ili trideset godina. Bilo bi to samo podgrijavanje leša. Što se mene tiče, uradio je i više nego dovoljno.

Немој неко Ивану Негатив да ми је вређо! Посебно док је била у Тапирима, тад је то била чиста алтернатива! А ако њихове песме пустиш уназад, видиш шта су они у ствари певали у репресивно Милошевићево време кад се за то губила глава!

A posebno ta pesma anđeli koja je malo samo gluplja od usne vrele višnje, koja je opet u rangu nekog recimo Bjelog Dugmeta, koje je u principu sranje.

Немој неко Ивану Негатив да ми је вређо! Посебно док је била у Тапирима, тад је то била чиста алтернатива! А ако њихове песме пустиш уназад, видиш шта су они у ствари певали у репресивно Милошевићево време кад се за то губила глава!

lolololo

Zajebavam se. Mrzi me više. OK je Azra. Ne ložim se toliko na njih al' sprdam se da se sranje svakako.

Stvarno ne znam u čemu je problem da pravi koncerte po Srbiji, tako opet dolazi ta harizma do izražaja. Cukić to radi, ne prestaje.

Ovde se meša prošlost i sadašnjost. Džoni ne da prošlost drugima jer će da umre od gladi, a suviše je kul da pravi sadašnjost za ove seljake ovde.

Боли ме курац за ово сад и за Џонија и његове старачке хирове. Своје мишљење о томе сам искаазо на некој од прошлих страна. Причам о Азри.

Cukić to radi, ne prestaje.

Cukić to radi

Cukić

Hu d fak iz Cukić? ;)

A posebno ta pesma anđeli koja je malo samo gluplja od usne vrele višnje, koja je opet u rangu nekog recimo Bjelog Dugmeta, koje je u principu sranje.

u rangu nekog recimo Bjelog Dugmeta, koje je u principu sranje.

http://i.imgur.com/Jm7ph2F.gif WUT?!

Čak se pali na Štulića i kači smajlije na defke!!!!!1

Нисам видео да ће да тужи неког торенташа или јутјубисту,њима уклања линкове.

Их, лако је то, нек се он увати у коштац с Кроација рекордсом па нек покаже да је фаца, лако је неком клинцу флеговати клип кад те нико ни не види.

Луди Чак
Pomilovan.

Neko je pomilova'o Čaka. Da nije Štulić?

KURAJBER JE MISLIjO DA JE OTVORENA TEMA U KOJOJ GA POZIVAJU DA SE VRATI PA KAD JE SHVATIjO DA NIJE O NJEMU KRENUO DA LJUBOMORIŠE. ODAKLE DA SE VRATI??? KOME??? ;)

LJUDI NISAM NI ODLAZIJO!!!!!1

JA SAM POPULARNIJI OD ŠTULIĆA!
MOJE DEFKE SU BOLJE OD NJEGOVIH TEKSTOVA!!!!!!!!!!!!!

Људе есте чули вест? ВРАТИЈА СЕ ЏОНИ

http://i.imgur.com/cjNqWYu.png

Па јебемму, не ваља Младеновић, наркоман, црко, не ваља Која, хипстер, отишао, не ваља Рундек, Хрват, шта се он сад курчи сад по Србији, не ваља Џони, тражи ауторска права и неће да дође у Србију, ово што је остало у земљи, Цане, Гиле, то су матори педофили и диносауруси и шта сад они оће. Шта сад ваља од старих, Бора Чорба, Дејан Цукић, Бајага, јебени Никола Чутурило, Кики Лесандрић?

И лепи Бора и остатак Слатког греха.