Predlog: Malo moderatori dolade na forumu

  1. fala sestro fala.

    ajd, nije kasno malo nesto da se ispravi.

    i jebalo vas jebanje. jel samo to fali majku mu, ili jos milion stvari?

  2. inace, da tad je pocelo malo da se zauzda par tema, pa se zaneli ljudi.
    jebi ga.

  3. Jebanje, pare, jebanje, jebanje i po mogućstvu pare. Nešto da se zamezi i da se popije.

  4. Могу одма да се сетим бар 20 нормалних тема које сте закључали, идемо: учимо мађарски, кломпе, страдање галебова на палићу, омиљени светац, мађарска фудбалска лига (једина тема о фудбалу која је могла да се чита ако те не занима ко је задњи везни молдавије), страја шизење (једино шизење које није моронско) итд. Све што није нека вода од теме закључавате јер сте генерално - ментоли.

  5. СССССССССИНОЋ САААМ СИНОЋ СААААМ ПОЛАКАФАНЕПОПИЈООООО....

  6. I JEBALO VAS VREĐANJE OĆETE JA DA KRENEM DA PRIJAVLJUJEM ZATO ŠTO SAM PEDER

  7. Гробље је највећа превара на сајту икада не може ништа да се види сто страна најновијих сто страна најпопуларнијих и можеш да тражиш ако знаш шта ти треба, зашто се кајзен стисо за гробље?

    Е онда нећу одабрану.

  8. Могу одма да се сетим бар 20 нормалних тема које сте закључали, идемо: учимо мађарски, кломпе, страдање галебова на палићу, омиљени светац, мађарска фудбалска лига (једина тема о фудбалу која је могла да се чита ако те не занима ко је задњи везни молдавије), страја шизење (једино шизење које није моронско) итд. Све што није нека вода од теме закључавате јер сте генерално - ментоли.

    pa otvori neku novu, koj moj kenjas samo?

  9. i jebalo vas jebanje. jel samo to fali majku mu, ili jos milion stvari?

    Ajde otkljucajte jebanje pa da vidite kako ce da zivne sajt.

  10. не знам да ли ће да живне шкирче, то јебање му некако дође спонтано, бар тако било.

  11. I da komentari izlaze za postere. To treba. Da Posterdžije trpamo,

  12. Celte ja sam skroz uz tebe sto se tice svega i onoga sto si rek'o i sto ces tek da kazes a i onoga sto nisi, i tu se slazem. Aj sad mi odaberi nesto Boga ti :D
    A ako neces ti, nek mi Agilares odabere nesto, i uz njega cu da budem sto posto

    Al' se prodajem za sitno, jebote

  13. sledeci put se malo podmazi kad planiras da mi se uvlacis ovako u guzicu, leba ti.

  14. Opaaa, pali odbani! Ako se modovi ne zajebavaju, pa ne vrate banove, ondak čestitam. Cara će se pojaviti, skoro je bio sa duplaka, očekujem Sinan temu i Samhaina, biće veselo.
    Je l' to i kajzi skont'o da je mrtvilo na sajtu, m?

  15. I da komentari izlaze za postere. To treba. Da Posterdžije trpamo,

    +1

  16. Celte, treba ti neko da stoji uz tebe, znas kao bodigard, da ne moze da prica kako ko hoce ovde, a ja ti jos ne trazim da me placas, samo jedan klik misom i opaaaaaa

  17. Promeni fornikacija u "Jebanje četvorka" ili tako nešto.

  18. јел могу да отворим тему о томе како ме је тетка пипкала?

  19. ИМАШ ТЕМУ ЗА ТО - ЈЕБАЊЕ!

  20. Kad sam video to fornif... Nesto i da pise valdemar malopre, mislijo sam da je tema o morfoloskom egzistencijalizmu ili tako sta, pa sam se uplasijo.
    A. Ono u stvari lepa tema, prostodusna.
    Laknulo mi.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.