Predlog: Malo moderatori dolade na forumu

  1. Još ono onomad kad gazda obrisa temu o Karleuši... Iju!

    E men fali samo 19 odabratih do groblja, pa ako se može nešto uraditi po tom pitanju. Neam iljadarku, mogu dadnem 500.

    EDIT: Jebote, pročitala sam dvaesdve strana ponavljanja iste priče sa malim izmjenama u rečenicama. Pravo sam danas zaludna.

  2. ИМАШ ТЕМУ ЗА ТО - ЈЕБАЊЕ!

    нисам је јебо, ал сам хтео :(

  3. ЈЕБО СИ!! СВИ ЈЕБЕМО!

  4. ја јок :/

    ал дркам по пешес пута на дан

  5. Ma uostalom i koji će kurac forum, aktivno svega par tema, ostale se ugase nakon dvije strane, zato što su kurac obični. Kad god odem na forum samo se vrti "KKP" "KKCZ", "POKURČI SE KNJIGOM KOJU ČITAŠ", "POKURČI SE FILMOM KOJI GLEDAŠ", "KLADIONICA- SIGURNA DOJAVA", "POGLEDAJ KOLIKO MI JE BICEPS VEOLIKI U ODNOSU NA KURAC", "MORAM NEKOM DA SE POKURČIM" i još dvije -tri. Sve u pičku materinu.

    I da, podržavam prijedlog da se omogući pregled komentara na posterima da zajebavam posterdžije, jer su to klinci koji me hejtuju zbog negativnog komentara pa ja odem i požalim se modoratoru i osjećam se kao faca.

  6. 22 strane, da li se uopšte pojavio neki mod?

  7. mod je i otvorio, mislim da nema nijedan koji se do sad nije ukljucio osim ovih koji nisu bili aktivni sto godina

  8. Ne seri da je mod otvorio...pitam, nisam ni čitao... šta znam...

  9. Sto se Rajderovog i Rihinog interesovanja za moj ljubavnoerockoseksualni zivot tice, super je sve, hvala...

  10. Па што си онда толико фрустрирана?
    Не јебе те добро? Прерана ејакулација? Пати од импотенције?

  11. ОДБАНУЈТЕ ПЕЗОСА.

  12. Nisi u toku, odbanovali su ga.

  13. Супер. Ај се јебемо?

  14. A i sta ce ti Pezos, cula sam da je sad Rajder your bestest friend ever :)

  15. Рајдер дечко паметан, на мјесту.
    Ај се јебемо :)

  16. Ај се јебемо утроје ?

  17. Pa mozete, taman su vam odbanovali Pezosa. Ne zaboravite da koristite zastitu :)

  18. Оћеш да снимаш небитна ?
    Ајм хорни лајк хел

  19. Pušite kurac vi sa ozbiljnih tema, ako ste već toliko ozbiljni i izdignuti onda se izdignite iznas spema i glupih doskočica i nastavite sa inteligentnom i konstruktivnom raspravom o temi.

    Ili ste pičkice plačljive pa vam 10 spem komentara toliko smeta da se ućutite i žalite modovima dok slušate Čajkovskog u tami svoje sobe obasjani usplahirenom svetlošću kamina.

    JEBEM VAS USTA SISE JEDNE. KO OĆE DA PIŠE PO TEMI PISAĆE KAKAV GOD DA JE SPEM. I NA NEOZBILJNIM TEMAMA IMA SPEMA ALI NAS NEOZBILJNE ZABOLE KURAC JER SMO LJUDINE I MORALNE GROMADE OPAAAAAAA

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.