Predlog: Malo moderatori dolade na forumu

  1. JER SMO LJUDINE I MORALNE GROMADE OPAAAAAAA

    I primaš gol kad te lobujem preko celog terena, opaaa!

  2. Небитна, оћеш ли да се јебеш са Рихом док у позадини пићи узалуд вам труд свирачи за другог су дуње жуте ? а риха ће да ејакулира кад се онај продере тихим гласом за другог су дуње жуте ?

  3. I primaš gol kad te lobujem preko celog terena, opaaa!

    NE ZNAM DA BRANIM I MNOGO DRKAM AL SAM JOPET LJUDINA I NE KUKAM!

    I ODABERI MI NEŠTO OPAAAAA

  4. Zašto ste malopre banovali autora?
    Celt duradi nešto!

  5. zato što drži sliku pičke koju nije jebo na avataru. dobre pičke.

  6. Pseto, evo sad dogovaram cenu sa Kaizenom da me umoduje do oktobra...
    Prva odabrana je tvoja, korektno pišeš, a druga ide za Radeta...

  7. Cokulicu, idi zajebavaj profesorku srpskog, ili sta vec vi mladi huligani radite ovih dana. :3

  8. pošalji Agilnom pare da kupi nove gume za ševroleta jer neće da odabere OPAAAAAA

  9. Небитна, старија си годину дана од мене, тако да ми немаш права кењати о годинама. И ја немам српски имам БОШЊАЧКИ

  10. могу модератора?

  11. SasvimNebitna je u pravu Cokulo mlad si! Nebitna zabranio mi Agilni da se šalim sa tobom ali neće da odabere ništa pa mogu! ALI NEĆU JER SAM MORALNA GROMADA OPAAAA

    P.S. de neću džukela sam obična: AJ SE JEBEMO?

  12. Је л' има права кењати о месецима онда?
    ЈА САМ ЧЕТИРИ И ПО МЕСЕЦА СТАРИЈА ОД ТЕБЕ!!!
    АЛ НЕМАШ ПОЈМА МАТЕМАТИКУ, ИМАШ САМО ЧЕТВОРКУ!

  13. АЛО БРЕ ОЋЕ НЕКО КУРЦА ?

  14. TO SI PITO VEĆ

  15. Цокула
    Небитна, старија си годину дана од мене, тако да ми немаш права кењати о годинама. И ја немам српски имам БОШЊАЧКИ

    I PIŠEŠ BOSANČICOM

  16. ТАКОЕ!
    ИВО АНДРИЋ МЕША ЈЕБЕ СЕ КО БЕСНА ШАЛАЛАЛА

  17. Ljudi te kuliraju na mod forumu, eeeee, dokle si spao Kelte, ljolj. :)

  18. Небитна, старија си годину дана од мене, тако да ми немаш права кењати о годинама.

    Vidi ga mawi zna koje sam ja godiste :3

  19. ovaj dan mi bio govnjiv,al kad vidim da su odbanovani moji ludjaci,popravilo mi...i sto je otklucano jebanje i to u aktivnim,ranije mi nikad nije bila zanimljiva ta tema,a sad kad ne jebem postovacu na njoj hahhahaha

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.