Prijava

mog ortaka njegovi zovu beban...obicno su nadimci u prodicama prejadni hahah,npr znam lika koga zovu bombonica jebeni

ali takodje sam primetio da cesto ljutim glavama se daju takvi nadimci kao ironija i to

Danas mi lik priča da su ga kao klinca zvali Bilče. Kao bio brz pa ga zvali automobilče iz Jagodine je tamo tako retardirano pričaju pa posle skratili i ja kao brt ja mislio zato što si debil pa debilče i naljuti se na mene e da a kao se nije se ljutio bio mu mio nadimak i drag pa brt neko da me zove Bilče sisao bi ivičnjak jbg

Ole ima Bombona ovde kod mene.
Pogadjaš na poternici je zbog narkotika

Ortaci moji iz Koc;
čekić, tihi, kiler, secko (r.i.p.), Reti (bio je zapravo "retard sa limuntusom" zvali ga retard ali jer je Miloš pa kao Miš- pacov - rat - reti), čaura (upucao oca u lovu), sekin, dobrija (otišli na neki ispraćaj potšatrom i lik sabije 3 kile pelina, overi i brt neka tetka koja se zove Dobrija ga skinula i tuširala i onda uvila u ćebe i držala u krilu ko mačku kad smo to videli nije nam bilo svejedno), kaličanin, jaro, njama, ćevap (burazera mu zovu pljeskavica), junac, sin, kepa, picoje, pasat
Brt svi imaju prejadne nadimke

Jaro najjadniji je

uh zagrcnuo sam se preljuto HAHAAHAH

Ćale mu sarajlija svima govori jaro kao jarane pa njega zovu jaro

Šomi, obrćem peti put HAHAHAHAHAH

Raške. - Ćale mu se zvao Raša ili Radiša
Medara - krupan i dlakav po celom telu jebenom ko krzno da ima
Buca - okruglu glavu ima sa lepim velikim obrazima
Gliston - 190 sa 55 kila
Grunga koridaš - krava ga nabola na rog i prebalila preko sebe leteo 5 metara
Kašikica - kupio devedesetih mašinu za plastiku koja pravi pl kašike.

нисам ја правио, одавде сам узео
то кажем зато што сам фер и коректан, нећу да се китим туђим перјем ;)
http://vukajlija.com/forum/teme/68900-danasnji-zecevi?strana=1#post_3378556

Noktica - ortak iz kraja, nažalost pokojni sad (saobraćajka), kao klinac puštao nokat na palcu da bi preciznije igrao klikere. Nije mu toliko pomagalo u duelima sa mnom, heheh

Pacov - imao i ima i dalje izražena dva prednja zuba kao poznati glodar iz kanalizacije. Zvali bi ga verovatno "Splinter" samo da nije tako jebeno smotan

Dživdžan - glavni protagonista naših klinačkih Jackass tribjut klipića, ima lik neki oblik epilepsije, ali je lud i bez toga. Iam negde na nekoj particiji sve te klipiće, kapiram da može da se napravi ozbiljna poternica na osnovu njih...

Sikson - drugar koji je, pogađate, živeo na ŠESTOM spratu, lolllo

useravao sam ljude vise nego dzelu sa kuvanjem sperme na taj fazon...npr ortaka jednog koji daamjan zove se dechi nazvao sam i vidjao sam ceo kraj kako ga tako zove,porodicu njegovu,familiju,iz tada srednje njegove sve drustvo i mnogi jos..a on se prejako nervirao uvek i sto se vise nervirao sve vise su ga zvali tako pa kad ga ni keva rodjena ga nije stedela...a mnogo je smesan onako plav kad kad nervira se i pocrveni,nije toliko nadimak jadan koliko se on nervirao

pokusao je i sa taktikom ,,ako prihvatim to,ne nerviram se,cak se i nasmejem,procice ce,, ali ni to nije uspevalo,nista mu nije uspevalo

Kod mene u osnovnoj su preovladavali nadimci po životinjama. Ja sam bio mungos, a uz mene su bili lemur, ajkula, kerina, konjina, žaba, jarac. Jedan feminizirani je dobio nadimak Oliva.

Što se tiče likova van školske ekipe nadimci specifički su:
Semafor - jer lika uvek svuda ima, gde god kreneš on je tu.
Laza Konan - lik je lerdi, ali je krupna bikanja s dugom kosom.
Mića CIA - Lika istripovali u osnovnoj da mu na čelu piše CIA i on pitao nastavnicu: "Mogu li da odem do klonje, na čelu mi piše CIA pa da obrišem."
Vlasnik jednog motela koji se izdaje za veselja ima nadimak Jajcara.
Najčuvenija birtija dugo bilo kod Tome Vrnde.
Mica Sisa - pokojna, utemeljitelj najstarijeg zanata, a i imala je sisetine.

Mene su jedno vreme zvali Barać, jer tako se prezivao profesor hemije. Jednom me on prozvao na izađem na tablu, a meni se vidno digao na jednu ispred mene. Naravno, tumačenje je bilo da mi se ukrutio na Baraća. Jebiga, bili klinci.