Prijava

prdko drugi kotromanic prezivao se kotromanic a svaki dan je prdio u skoli

Дркто.
Момак од неких 18 година решио да скине мрак и један другар га одвезе код локалне тетка-Ђане. Е сад: да л' због треме, превеликог узбуђења или чега већ, тип почиње да се тресе, онако ненормално. Од креса није било ништа, дотична га прозвала Дркто, а другар раструбио по селу.
Томе има цирка 30 година, надимак остао, чак му и клинце зову мали Дрктинци.

imam jednog stanislava svi ga zovu skankislav

Druga u školi svi zovemo krastavac zbog građe

Sad sam se sjetio Helijuma- momak s treninga s praznom glavom

Ima lik, nije loš nadimak: Mile Vanilija. Zašto, nemam pojma.

Sova - lik je samo pročitao na šatrovačkom, kako je negde pisalo "Vaso" i ni kriv ni dužan ostao Sova.Mada jeste malo ličio na sovu...

Ћофи Кирија - Једно време седео по петнес сати дневно у играони, па почели да га спрдају да плаћа кирију газди играоне и остаде Ћофи Кирија.

Ćići. samo Ćići, ništa više. a i ne treba realno

neki ljudi me zovu nino

cijenim da su u pitanju djevojke što ne žele katance i lance

i keva i cale me u zivotu nisu nazvali nikola,nego nino ostalo otkad sam klinac...kao i famelija...kada bi bili u smrtnoj opasnosti ne bi vikali NIKOLAAA nego NINOOO

Prskalica, lik iz osnovne škole, savatao ga pubertet i acne vulgaris najstrašnije, prskao gnoj sam od sebe izgledao je kao da mu je neko prosuo šljunak po faci.

Vukašin ''pola glavić-pola čovek" Koprivica. Dečko ima glavić ko lopticu za bejzbol. Kad vozi skuter komotno može kacigu da stavi i na glavić

Pinto-zensko al' ima frizuru k'o Pinto.

MIĆA MUDONJA

Deda od ortaka, radio po inostranstvu, bio direktor 4-5 državnih preduzeća za vreme komunjara, i u svakom mestu obalio sve što je hteo.

Bukvalno pitaju mu unuka čiji si ti?
- Deda Miće.
- A MIĆA MUDONJA, dobar dobar.

Vukašin ''pola glavić-pola čovek" Koprivica. Dečko ima glavić ko lopticu za bejzbol. Kad vozi skuter komotno može kacigu da stavi i na glavić

hahahah kad se deru iz daljine, ,,hej pola glavic-pola covek sacekaj,,

mog ortaka njegovi zovu beban...obicno su nadimci u prodicama prejadni hahah,znam lika koga zovu bombonica jebeni