НАДИМЦИ ЈАДНИЦИ

  1. Фриц - нмг да се сјетим
    Парадајз - има округлу главу
    Жмигавац - има тикове, нон стоп нешто затвара једно око, све се кочи
    Слобо истина - само лаже
    Неред

  2. Pegla - voli nesto da se tuce pa tako dobio
    Precizni - susta suprotnost

  3. е ето подсети ме
    Дуле песница - воли да се бије

  4. ćoštila -ne pitajte zašto
    ćoputa
    sićko
    paprikaš
    stajs
    mira sisata
    cocko
    ćata
    vankul
    ćime - nenad
    braca
    milorad - dalibor

  5. Isus - Metalika sa dugim kosama

    Pazlfokse, misliš na izvesnog g. Despića?

    imam ortaka zovemo ga Adolf, mnogo mi bijo kul momenat:
    -"zdravo, ja sam isus"
    -"adolf."

  6. Nemanja Šljivo - spao sa šljive i nabio šljivu na oku xD

    Dragan Kruško - glup ko kruška (!?)

    Meza

    Grozda Ofinger - imala sisu špicatu pa ljudi od njene sise mislili ofinger i kačili kapute

    Simo Štraus - harmonikaš

    Mitar Potok - plitak

    Dado Balkon - ograničen

    Sara Mravojed - ima nosinu oči izbija

    Maja Kundak - isto ogroman nosinger

    Anana - do 6. godine nije znao ništa da kaže sem da se dernja ANANA, ANANA, ANANA

    Fosna

    Balvan

    Traktor

    Mrljo

    Milan Njofra - opsovo nekad Tuđmana, ovi ga prozvali Milan Tuđman, pa Franjo pa Njofra (jebem ti narod zaludan...)

  7. Paki - robijao 8 godina zbog ubistva trojice Pakistanaca neđe u Poljskoj, Njemačkoj tako negdje

    Urum Majmun - preziva se Urumović, radi ko gorila i isti je majmun, pećinski čovjek jebeni

    Krko - krkančina, svima nam polomio prste na nogama kad radimo džudo pa stane na nogu, ostalo mu i danas iako je prestao trenirati prije 10 godina

  8. Cigla - Lazar > Laci > Cila > Cili > Cigla

  9. Перовић
    Cigla - Lazar > Laci > Cila > Cili > Cigla

    Zanimljivo

  10. Cezar - Stefan - Stedža - Džaste - Džastin - Justin - Justinijan - Julijan - Julije - Cezar

  11. pop sisa i fifti ojebali.

    znam lika kog zovu šone jer se preselio u stan u kom se prethodni podstanar zvao šone, tj. nebojša.
    inače, lik se zove miroslav.

  12. Код мене у Ћуприји постоји породица која се презива Пиздић.
    Мислим да им то није право презиме, међутим, ја их одмалена знам као Пиздиће.
    Ко их је тако назвао, не знам, а ни моја баба не може да се сети због чега су их људи тако прозвали, а каже ми да их тако зову више од 50 година.

  13. Hajho-Hajho-Hajho!

    Šukrija - Šuki - Šuki-Muki - Muki - Maki - Mali - Malina - Malinica - Milinica - Milina - Milana - Pilana - Pila - Pile - Pilić - Obilić - Kobilić - Kobilica - Kobasica - Kobaja - Baja - Bajram - Bajro - Bajko - Ajko - Ajho - Hajho-Hajho-Hajho!

    Kao patuljci iz snježane i sedam patuljaka. Kapirate... Ovaj da...

  14. Šuki - lik živeo na ivici šume pa smo ga zvali Šumar pa onda Šuki.
    Rovac - lik je imao taj nadimak u osnovnoj jer je stalno rovario po tuđim rančevima, a sam sebi je dao nadimak Pele i sad ga svi tako zovu.
    Luster - ogromna glava a ograničen totalno.
    Krava - jednom je na času engleskog hteo nešto da pročita i počeo je da zavija "muuuu", a isti čas smo pomenuli i reč "milk" (mislim peti razred) i onda smo ga prozvali Milka Kravica, pa je na kraju ostao samo Krava.
    Jarac - lik se preziva Jaramaz.
    Pivara - lik se preziva Pivljanin.
    Kralj - lik se preziva Kralj.
    Ognjen - lik se zove Lazar, a neko vreme smo ga zvali Ognjen jer se preziva Amidžić.

  15. Ognjen - lik se zove Lazar, a neko vreme smo ga zvali Ognjen jer se preziva Amidžić.

    АХАХАХА

  16. Šmrklo, do trenutka dok nije spoznao čari alkohola i vutre, bejaše jedan pivotmen pun perspektive i rupa među zubima. Pivotmen brate, nije padao sa trotineta ili bicikla pa da tako slomi zube. Pivotmen. Do tog trenutka, zvali su ga Maksa. Opčinjeni njegovom ljubavlju koju je ovaj ispoljavao prema gudri i alkoholu, jezici ga nazvaše Šmrklo.

    Šmrklo. Nadimak koji ga krasi dobio je jako rano, nedugo prije gubljenja vremena na slot aparatima. Kocka veže velike boljke, čak vele da je najgora ovisnost jer sa sobom vuče i žene, i alkohol, i gudru. Kocka je njemu objedinila sve osim jebanja, jer Šmrklo ne jebe, on pije, vari i s vremena na vrijeme se pljusne kvalitetom. Pivotmen, jebiga. Srednji bekovi su vazda bili neki fudbaleri rukometa.

  17. ima jedan nemanja koga zovu djuro, u prvom srednje je covek podebljavao sestarom na stolu ime "djuro" sto se neko potpiso, i covek pored njega, kojinije znao jos kako se ovaj zove poco da ga zove djuro, i svi ga otad zovu djuro

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.