НАДИМЦИ ЈАДНИЦИ

  1. Februar - zbog visine.

  2. Ne znam. NIkad nisam nadimke doživljavao nešto tragično. Ipak,

    KURAC - moj cimer na faksu
    ČMAREK - jedan lik kod nas koji se preziva Čerek
    KAZANICA - jedna blesava budala
    KRMAČA - heheh
    HENDI - jedan lik za koga se veruje da je devac u tridesetoj
    JADO - komplet jednu familiju na zivaju tako

  3. "Igor istina"...lik jedan, sam popije litru ipo rakije, ima nonstop po 3 ribe, itd

  4. Svinjska glava - nasledio nadimak od ćaleta a ovaj nit ružan nit debeo a žena mu je prepička.

    Kratki - visok preko dva metra

    Javna - poštena devojka ali nad svakim se sažali

  5. Flagela- pokretljivi bič jednoćeliskih organizama. I tako nazivali jednu koleginicu sa faksa bičarkom pa je evoluiralo do flagele.

  6. Hajho-Hajho-Hajho!

    Šukrija - Šuki - Šuki-Muki - Muki - Maki - Mali - Malina - Malinica - Milinica - Milina - Milana - Pilana - Pila - Pile - Pilić - Obilić - Kobilić - Kobilica - Kobasica - Kobaja - Baja - Bajram - Bajro - Bajko - Ajko - Ajho - Hajho-Hajho-Hajho!

    Kao patuljci iz snježane i sedam patuljaka. Kapirate... Ovaj da...

    HAHAHAHAHHHAAHHAHAAHHAAHHAHAHHAHAAH

  7. paninaro

    Đoko Lambada, jedna mu je noga kraća.

    БУААХАХАХАХАХАХА ОПЛАКАХ

    Па ово је генијално, сад кад видим неког са краћом ногом како игра ламбаду не знам да ли ћу успети да се не насмејем јеботе

  8. a zamisli kako izgleda kada skoči sa noge na nogu

  9. Нећу то да замишљам, замишљам како криви и савија се у куковима а у позадини пичи...шшшорррааам туси фој еунгида тали би су лаааааааааа

    хаха брате шта написах лолололо

  10. Кад помињете већ курчеве, једног лика зову Стева Курац јер је на физичко увек носио кратке шорцеве и испадао му стално. А без гаћа, па ти види.

  11. Сад се сетих, Цека Исус.
    Тај Цека отишао ван земље на неке припреме на месец дана..а пошто га није било у крају, једна будала причала, не знам зашто, да је тај Цека умро. Сви мислили да је истина. Кад се појавио на баскету поплашили се људи..после кренула зајебанција да је васкрсо. И остаде му Исус.

  12. E da, zaboravih, jednog lika zovemo Mojsije iako je nekada davno ličio na Isusa, ista brada i kosa samo što je crn. I komšija Mrvica, bodibilder od 120 kila. I isto jedan moj ortak koga zovemo Bob jer se bavio bodibildingom, pa umesto Bodibilder je postao Bob the Builder pa samo Bob.

  13. Алекса Муслиман- личи малко на неког Иранца јебемлига
    Љуби Говно- сере где стигне, чуо сам да се искењао на шоферку неком човеку са надвожњака
    Милена Ћурка- нешто је засрала у првом основне, учитељица јој рекла да је ћурка и тако оста.

  14. BURDUŠ - lik kao mali izgubio roditelje u saobraćajci, a ima ona pesma ''ja sam burduš bez oca i majke''...pa se neko dosetio i ostalo mu tako.

    Rođa Kriva Gljiva - jedna riba koju je jebo pričala svima posle da mu je kurac totalno kriv, a što gljiva ne znam

  15. Dvocke - ortak koji se zove Luka, niko ni dan danas ne zna zbog čega takav nadimak

  16. Hemo - Lik se zove Marko i kao dečkić je još imao problema sa šuljevima što je nama klincima bilo do jaja za zajebanciju... I tako, Marko hemoroid, Marko hemoroid... i ostade skraćeno hemo.

  17. Sila - ako ga neko zna neka ćuti - bio ubedljivo najlakši i kretao se sporo poput Spartakovih robova - masa * ubrzanje = sila

  18. bobica
    lika zovu bobica jebote

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.