Prijava

Puša, nemam pojma zašto.
Fikus, lik se zove Filip pa eto Fikus.
Živac, živčan jebiga.
Koma, sam sebe tako prozvao, biće mu glupo za koju godinu.

Tuta.
U prvom razredu osnovne doso i reko JA SAM TUTA BUGARIN, i ostade mu.

$kewash - drugu smo odvalili to, inače se zove Vasilije
Gluglorije (?!) - preziva se Glušac, i kako je to stiglo dotle ni Interpol ne zna.

јеботе колко су вам срање приче и надимци. све обично и глупо.

миле гавран - из бора лик ишо у неко околно село у тазбину и тамо чуо да имају проблема са гавранима, и сад пошто је то рударски крај малте не свака кућа има динамит, и он да се покаже направи се паметан да скења гаврана динамитом и како је гавран слетео на кров он узме ркне динамит на кров и разнесе пола крова и део куће.

golub---tako su me ortaci zvali u osmom razredu jer sam hodao pogrbljeno,a stalno sam se ispravljao onako naglo dok hodam,pa se odmah vratim na grbavo xd...ko golub

Laza sirotinja - lik i nije nešto siromašan, al u 4. osnovne kasmo išli na ekskurziju on zaboravi novčanik kući i nije imo ništa sebi da kupi pa ga prozvali svi da je sirotinja

Petar Pan Pezo$
Laza sirotinja - lik i nije nešto siromašan, al u 4. osnovne kasmo išli na ekskurziju on zaboravi novčanik kući i nije imo ništa sebi da kupi pa ga prozvali svi da je sirotinja

Bedak.

Море, преко главе су ми ти "што заборављају новчаник".

Mene su zvali:
Metkić- zato što imam neko govno na uvetu, kao pače dodatne kože, samo što je hrskavica pa izgleda kao uvo Elfa. Oni mislili da sam se igrao sa pištoljima pa mi se metak zaglavio.
Robokap- Kad god smo se grudvali meni nije smetalo da me pogodi grudva, pa sam još i istrčavao na one što gađaju...budala
Žare Životinja- Taj mi se bio najduže zadržao. Imao slabe živce a voleo da se bijem tj. da ih bijem

i šta je bilo kad si se probudio? noge u lavoru?

jednog lika su zvali kajmak.

Džoni Dep - Lik se zove Nikola, a inače je cio žovat stoga su ga prozvali Depresija - Džoni Depresija - Džoni Dep..

Mog druga su zvali Gii, sto je na satrovackom Igi(Igor). Lik uzo i napiso na tabli svoj buduci nadimak, i tako ostalo. A imam jednu drugaricu, nadimak Jovchich(sama ga sebi udenula) preziva se Jovancikovic.

Никола - Џони, он покуша да напише Џони на ЦД и напише: DJONY
Ортаци му рекли да ту пише Ђони а не Џони, и он на Ј стави ону квачицу са Ž.
Назвали га Ђонзи, па ђонзара, па зарађон... итд

zardjo nek bude sledeci xdd

golub

tako smo mi zvali jednog klinca iz kraja, mada ne iz istog razloga. Ovaj je ličio na goluba

Marija Pizdarija - likuša totalni raspad, priča sa kerovima i igra po parku

Аца Шампита - кад прича, пене му уста са стране ко блесава, изгледају ко две шампите
Вампир Лажов - има изражене очњаке, неке језиве очи и блед је ко курац + лаже невиђено