Prijava

Ma mnogo se mi raspravljamo ovde. Imam ja bolju ideju. Sutra u 18:00 kod na terenu na Adi. VOS. Kad završimo fudbal, idemo na pivo, pa puške u ruke i da zauzmemo Kosovo.

JESTEL' UZMENE?

Узели би они пушке у руке но не умију диграју фудбал.

Ali mi smo preziveli Milosevica, Kostunicu, Tadica, prezivecemo i Dacica i Vucica a sta ste vi tamo u republici Srpskoj preziveli? Jes' tesko kad ratujes, jes' tesko i kad uvati vlaga, ali PROBAJ TI DA IZDRZIS DA GLEDAS JEBENE TOmicu Milosavljevica, Milutina Mrkonjica i Velimira Ilica! A kradja u polufinalu na SP u Turskoj? Pa to ko je preziveo treba da mu se da orden!!

Ako drug Vučić bude naredijo ja idem prvi da ratujem.
1. Desantna divizija "Doktor Tomislav Nikolić" je spremna izginut za otadžbinu!

Možemo da napravimo 5. Dobrovoljačka divizija za internet podršku "Vukajlijini merkati"

Ma mnogo se mi raspravljamo ovde. Imam ja bolju ideju. Sutra u 18:00 kod na terenu na Adi. VOS. Kad završimo fudbal, idemo na pivo, pa puške u ruke i da zauzmemo Kosovo.

JESTEL' UZMENE?

Što bi rekli u Lepim selima "Kako ćemo se ovako pjani boriti? Pa lijepo, bićemo 'rabriji" :)

Ja bar iz poštovanja ili pažnje prema tim ljudima koji su prošli rat u Bosni i Krajini ne bih toliko trolovao. Loše je. Tebi zabava, njemu trauma za ceo život.

Što bi rekli u Lepim selima "Kako ćemo se ovako pjani boriti? Pa lijepo, bićemo 'rabriji" :)

To i ja kažem.

Drvite kurac ovde na internetu, a već sutra možemo da povratimo Sveto Kosovo.
Sutra u 18:00 na Adi, ko želi da se bori.

Могу да дођем у оклопу лоло

Johnny čkode, vrlo rado, al' jebiga, mora neko i subotom da radi, lolo.

Ova tema je takav transfer, da ne mogu vjerovati da nije jos zakatancena...

Jesmo ih napali? I šta se čeka? Oni se kote i kote i kote...

Johnny čkode, vrlo rado, al' jebiga, mora neko i subotom da radi, lolo.

Posle šljake dođi. Sačekaćemo te kada zauzmemo južnu Mitrovicu. Ali požuri. Ne možemo da čekamo puno.

Jesmo ih napali? I šta se čeka? Oni se kote i kote i kote...

Nismo, ali Vukajlijaši koji su van Bg-a su već krenuli ka Adi.

Ви како желите, ја јашем на Косово у оклопу, имам сабљу и стајаћу на барикадама са Хајлендер дворучњаком...

Nismo, ali Vukajlijaši koji su van Bg-a su već krenuli ka Adi.

Vrlo dobro!

treba postaviti formaciju kornjača

Falanga kroz sredinu i konjica sa bokova i da im jebemo nanu naninu.

Uz dobar katapult, nemaju izlaza.

Trišo ti budi knez Lazar!