Prijava

Ako se zatvore u grad neko od nas će da glumi ovna. Videćemo ko. Najbolje bi bilo izbosne neko da bude.

Leprija možemo iz katapulta da bacamo da poruši to za čas, koje pičke materine.

Срби никако да схвате да је Косово америчко. Шта је тамо шиптарско? Само им треба пустити отров у воду на водозахвату Газиводе и крај приче. Ко држи воду, тај држи и ливаду и овце. А оне овце доле са белим капицама и црним орлом треба тровати док су мали. Ти ће направити срање као Талибани. Срби само треба да чекају да пас уједе господара као 11. септембра. А онда све лепо наплатити.

Ja ću bidnem Jovanka Orleanka. Samo me nemojte spaliti na kraju.

Нећемо Селе, кнез Лазар се куне..

Ne brini Sele Triša je knez Lazar a svi znamo da Lazar gine na Kosovu. Mora neko da se žrtvuje!

Zakljinjem se pred ovim hlebom, pred ovim vinom....sutra na Kosovu ubiću Tačija!

mi smo jos davno izmedju kosova i carstva nebeskog izabrali ovo drugo, ali eto vracamo se tom kosovu i borimo se sa kosovom u nama, nesto nas u nemir tera, kao sto nas sve kao potomke prvih ljudi sve tera na taj prvi greh, tako je i ovo kosovo nas greh, a, eto, odrekosmo ga se iz pravog razloga. To ja kažem kao laik i nadam se da ste me razumeli.

Braćo među nama mora biti i jedan izdajnik onda.

Дискретно ћу погледати ка Келту, све неке побуне диже.

То да нам завара очи.

Само им треба пустити отров у воду на водозахвату Газиводе и крај приче. Ко држи воду, тај држи и ливаду и овце. А оне овце доле са белим капицама и црним орлом треба тровати док су мали.

Пази, увек се питаш шта људи имају против тебе. Да би добио одговор, могао би да погледаш у свој горњи пост, евентуално део који сам цитирао. Уколико си озбиљан у томе што тврдиш, људи имају против тебе позив на геноцид, уколико ниси, људи имају против тебе изузетно лош стил троловања.

Kasno dutjas na Adu stiže... morate mi samo reći po kak'im bojama da vas poznam... da se uvalim međ' naše, botktemazo!

Bićemo obučeni u nindža odela.

Ја ћу у лудачко, ако може?

Može Reme. Ja razmišljam da budem samo u gaćama i da nosim suncobran.

Alo bre ljudi, kakav rat, ja treba da zenim Albanku, sacekajte bar da svadba prodje, pa posle ratujte kol'ko ocete.

Kakve pistolje da ponesem? Na vodu il' metkice :D