Tripovanje svemira

  1. Mnoge rase veruju da je univerzum stvorila neka vrsta Boga, iako narod Džatravartida sa Viltvodla VI veruje da je čitav univerzum u stvari istresan iz nosa stvorenja zvanog Velika Zelena Šmrkotina.
    Džatravartidi, koji žive u večitom strahu od trenutka koji zovu Nailazak Velike Bele Maramice, mala su i plava stvorenja sa po više od pedeset ruku, koja su jedinstvena po tome što su izmislila dezodorantni sprej pre točka.
    Ali teorija Velike Zelene Šmrkotine uglavnom nije prihvaćena van Viltvodla VI i zato, pošto je univerzum tako neobičan kako već jeste, neprestano se traga za novim rešenjima.

    D. Adams

  2. Jebeni car. A priča o svemirskom brodu punom ljudi iz beskorisnih profesija što je kolonizovao zemlju i sjebao prvobitne ljude je jebeno pobedila.

  3. @Meśa
    na skidanje odma ide ovo sada

  4. odgledao pola prve epizode, toliko sam uhvatio, odlicna je.

    skinuo sam saganovu istoimenu, pa tu gledam, a ovu cu kasnije jednom. starija je dosta i specijalni efekti su mnogo manje nadrkani, ali je dobra.
    http://www.imdb.com/title/tt0081846/?ref_=nv_sr_2

  5. Danas mi preporučiše ovu dokumentarnu seriju. SKinuću neđe kad mi torent bude slobodnijie

  6. meni se jedino ne svidja to sto ko i kod karl sagana mnogo vremena trose na istoriju nauke o svemiru...boli me kurac realno za galilejela i kopernikusa,dajte tripove,crne rupe,galaksije,druge planete,druge dimenzije itd vise

  7. Eeee je li probao ko kad meditaciju? Može li se stvarno stopiti sa svemirom tako? Ja probao par puta samo se malo istripovao da sam prazan nekako ne znam je li to ide tako.
    Oću da probam da se stopim sa kompletnim svemirom u istom trenutku ili tako nešto.

  8. Ovde malo ima reci o prostoru i vremenu..

  9. klanade,ukrcaj se na moj astralni avion(no homo)
    ne znam da meditiram,al znam kako da astralno vozim...

  10. klanade,ukrcaj se na moj astralni avion

    kako moze ovo da ne bude homo? :D

  11. Mozes da se stopis sa samim sobom ali bas je tesko. Citaj Hegela. On kaze da mozes da se mnogo dobro izvozas sa nekim apsolutnim duhom i onda da shvatis poentu svemira..

  12. Kakva je astralna? Cuo sam da neki ljudi stvarno to rade ali sam skeptican..

  13. Ne shvatajte tako bukvalno Hegela.

  14. Mozes da se stopis sa samim sobom ali bas je tesko. Citaj Hegela. On kaze da mozes da se mnogo dobro izvozas sa nekim apsolutnim duhom i onda da shvatis poentu svemira..

    Samo ako si Hegel. Ili ako je to neki novi esid, hegel.

    Oću da probam da se stopim sa kompletnim svemirom u istom trenutku ili tako nešto.

    Oš da spržiš mozak?

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.