Prijava

ali realno,najrealnije
KOJI KURAC fudbaleri i teniseri imaju plate ko
pola srbije
STA SU ONI URADILI KORISNO ZA BILO KOGA

Ovo. ^^^
Ja bi udario njima porez preko 50 posto i podelio komunalcima što čiste naša govna, ili tako nekom korisnom. U stvari, bilo kome.

Nisu gomna ovi sto uzimaju mito, vec ovi sto ga nude, ima ih i ovde, lolo

Raze
Nisu gomna ovi sto uzimaju mito, vec ovi sto ga nude, ima ih i ovde, lolo

МИТА МОНГОЛ?

E moj Rajderu, istresa na tebi kurac ko stigne.
Pokaj se dok je vreme, ako ga ima uopšte.

ali realno,najrealnije
KOJI KURAC fudbaleri i teniseri imaju plate ko
pola srbije
STA SU ONI URADILI KORISNO ZA BILO KOGA

Šta kenjaš? Pa nije Mesi govno što mu Barsa daje lovu, niti je Kolarov govno zato što je tamo neki arapin otkupio klub i počeo da se razbacuje sa parama. Možda bi ti tražio manju platu zato što se tamo neki lekar trudio 15x više od tebe... nemo se lažemo.

To za porez potpisujem, ali opet nisu oni krivi što smo mi go kurac od države.

Spisak literature za neke od ispita koje sam polagao obimniji je od od pojedinih njihovih skripti za spremanje ispita.

SKRIPTI ZA SPREMANJE ISTIPA? Nemoj da preuveličavaš stvari leba ti.

Ja samo da dodam da su najveca govna specijalisti opste medicine, k'o ova neka sto je rajder hvali.. AAAALO BRE, PRISLONI TI STETOSKOP NA KURAC, CUJE KRCI I KAZE "sine, idi ti kod urologa, evo ti uput"... pa za koji kurac, to sam mogao i sam da znam. I jos treba da joj nosim kafe, cokolade, bombonjere, rakiju... m'rsmamicutijebem.
Onomad nosi medicinski sestar neki paket doktoru i opusteno kroz hodnik veli: "sta gledate, pa dobri doktori smeju da primaju mito"
'ocu i ja, dacu kad traze otvoreno (ima toga svuda da bez problema traze kes), samo cu pre toga "jao, pa ja nemam kod sebe, moram do kuce da uzmem", pa lepo u stanicu, prijavim, obelezim pare, odnesem, i posle 10 minuta zovem muriju. Suspenzija 6 meseci i jedno 200 soma u kasu, pa da.te vidim opet, uzmi i koru od banane ako smes.

Najveca su govna ljudi koji premotavaju film i gledaju neke random scene pre pocetka gledanja filma.
"Pa gledam kakva je slika''
Teraj se u kurac govno jedno!

Šta kenjaš? Pa nije Mesi govno što mu Barsa
daje lovu, niti je Kolarov govno zato što je tamo
neki arapin otkupio klub i počeo da se razbacuje
sa parama. Možda bi ti tražio manju platu zato
što se tamo neki lekar trudio 15x više od tebe...
nemo se lažemo.
To za porez potpisujem, ali opet nisu oni krivi
što smo mi go kurac od države.

Ne znam za Olanika, ali ja nisam rekao da su oni govno. Teško da bi oni imali kapacitet da se zamisle nad tim uopšte.
Sistem je govno zato što se tako vrednuje.

Šta kenjaš? Pa nije Mesi govno što mu Barsa daje lovu, niti je Kolarov govno zato što je tamo neki arapin otkupio klub i počeo da se razbacuje sa parama. Možda bi ti tražio manju platu zato što se tamo neki lekar trudio 15x više od tebe... nemo se lažemo.

To za porez potpisujem, ali opet nisu oni krivi što smo mi go kurac od države.

alo klincu glupi,nisam reko za njih i ja bi ugrabio tako pare da znam tako igrati,kao i vecina ljudi na planeti,pa mislim da bi 99,9999 posto planete iskoristilo sansu takvu da osvoji pare...govorim koliko je to glupo,sto se na njih bacaju tolike pare...a ne na nekome ko zapravo radi nesto...a radnik na trafici radi korisnije stvari od njih...sto kaze dobrovece,sistem je govno...

Ala ste osuli po doktorima, mašala ...

:Ujka Sima se stidi u ćošku:

Simo ujače, koliko si kuća napravio od mita decxko? :)

Ја сам највеће говно, студент сам кој' ниш не ради.

Popovi,kad onako masni i debeli pocnu da glodju prasecu nogicu posle sarane i asistenti na fakultetu,kurcici.

Шалтеруше!

Simo ujače, koliko si kuća napravio od mita decxko? :)

Znam da mi nećeš verovati, ali nijednu ...

Među lekarima ima zaista mnogo zalutalih duša kojima tu nije mesto, tako da se mi ostali, alturistički nastrojeni, zaista osećamo kao retki zverovi i uglavnom ćutimo kad krene paljba po profesiji. I sam sam, ranije, kad sam tek počinjao da radim, pljuvao po mitu i korupciji u zdravstvu. Zaćutao sam kad sam video da moje tirade nailaze na gluve uši i zidove, kako kod kolega tako i kod ostalog sveta van branše.

Hoćeš da zaradiš ? ... Otvori brate privatnu ordinaciju pa vidi koliko vrediš kao lekar. Ali, bez napoličarenja. Znači, ništa ono - radim pre podne u državnoj bolnici i šaltam pacijente da dođu popodne u privatnu praksu.

Korupcija u zdravstvu je sjajna stvar. Za 5k eura u Srbistanu možeš da dobiješ nešto što košta 100k evara. Problem je... okle tih 5k?
Evo u kratkim crtama podele zdravstva:
- doktori - nasmejana govna
- pacijenti - govna koja se ne smeju
- sestre - govna koja se smeju ali kiselo

>>>>> Nacionalna služba za "zapošljavanje" <<<<

SUDIJE NA SPORTSKIM TERENIMA!