Prijava

од велке четворке, тренутно Арсенал најтањи...

Kurac moj najtanji, uvek oni imaju najgoru ekipu pa se provuku na kraju, Liverpul najtanji.

Ne znam zašto je Liverpul i dalje član velike četvorke, a da zbog jebene tradicije, ali imaš bar tri bolja kluba od njih u ovom trenutku, MC, Totenhem, pa i Everton.

jer mi je uvreda više da gledam Arsenal

Brate Arsenal uvek odigra maksimalno LŠ, ako ništa drugo, zanimljivo ih je gledati.

Vidim Manča od početka prvi. Mogu ladno da završavaju ligu, ništa se tu neće promeniti. :)

Ливерпул је ако ништа велики све док га неко не претекне по броју титула. Манчестеру је по пошло за руком, свака част, али остали још имају да озноје дупе. А и освојени трофеји ЛШ. Мислим да о томе не треба дискутовати. У праву си да ови тимови које си навео имају боље тимове, али имају они још много рада пред собом да уђу у поменуту четворку. Биће ово занимљив шампионат.

Takoe Mitke, šta će Arsenal u velikoj četvorci kada Notingem forest ima dve titule prvaka Evrope?

Шта се смијеш, Манчо, ја сам спортсмен, признам кад је неко бољи. Надам се да ћемо вратити ту једну титулу што смо у дефициту. :)

Kontam da će opet igrati ono njihovo da dobiju nekog od favorita u gostima ono hardkr, a kući izgube od Sevojna. Mrzim takve ekipe, tu mi ne leži ono da može svako svakoga da dobije, nego da igrači Liverpula dobiju mongoloid mod na 105 minuta + nadoknada, iz nekog nepoznatog razloga. Tako već godinama. Stvarno bih voleo da prejaše Arsenal i Totenhem, Everton ne, jer mi je gotivan jer Liverpuldjani pizde što su ih plave kolege prejebale.

Мислим да неће Евертон ове године бити на оном прошлогодишњем нивоу. Али видјећемо, рекох већ, биће ово интересантно. :)

Everton bez Mojesa nece biti ista ekipa, isto kao Mančester bez Fergusona.
Svaki navijač je osuo paljbu po Wengeru, ali ja stvarno ne bih mogao nikoga zamisliti na klupi Arsenala osim njega.

Ovo što kaže Chavez, Liverpul mora digra LŠ. Po meni je LŠ izgubila na atraktivnosti ovih par sezona kad nije bilo Juventusa, Liverpula, Rome, Dortmunda i ostalih velikana.

Јбг, није венгер крив што неће играчи да пређу у Арсенал. Венгер је донио доста новца Арсеналу у посљедњих 10 година. Проблем је што данас играчи само гледају себе и гдје ће моћи да играју ЛШ и гдје ће моћи да зараде више. Нико више не игра за традицију и част као Тоти, Гигс, Џерард, Занети и неколицина ријетких још. Само су им паре важне. Зато ови шеички клубови могу да доведу кога хоће, а тимови попут Арсенала и Ливерпула, који имају иоле традиције иза себе могу само да се надају да ће потписати неког од озбиљнијих играча. Најбољи примјер је сад покушај Арсенала да доведе нападача.

Јој, како пушите курац, е! Другари, Ливерпул је највећи енглески клуб уз Јунајтед и четири године испод нивоа своје репутације никако не могу да му одузму тај статус. Један Бил Шенкли или Боб Пејсли не нестају преко ноћи. Као што не нестају Далглиш, Раш, Томсон, Киген, Клеменс, Гробелар, Барнс, Фаулер, Реднап, Карагер и Џерард. Осамнаест титула шампиона Енглеске, седам ФА купа и пет трофеја Лиге шампиона...

Друга ствар, појам велика четворка настаје пре десетак година и не односи се на традицију, него на доминацију ова четри клуба током неких, рецимо, седам-осам година. Тад су о титули одлучивали Јунајтед, Челси, Ливерпул и Арсенал, од којих овај други и нема традицију. Тако да, чак и ако Ливерпул није више члан велике четворке (иако она више не постоји), опет је већи клуб од осталих који јесу. Разлика између њега и побројаних претходних година је што Ливерпул није успевао да добије утакмице ни кад је био далеко бољи од противника, док су други, пре свега Јунајтед добијали утакмице које нису заслужили да добију.

Трећа ствар, не будите смешни са ставом да је Евертон јачи од Ливерпула. Јесте гледали уопште другу полусезону ове године? Да није било очајног старта, Ливерпул би лагано завршио испред Челсија, Арсенала и Тотенхема. Лоша трансфер политика проузроковао је слабији играчки кадар, што се одразило пре свега на резултате, па онда и на игру. Али од јануара се ситуација мења. У клуб су дошли Кутињо и Стариџ, Суарез је у животној форми, ту је Џерард, ту је Леива, ту је још пар добрих играча и још пар сасвим коректних. Имамо игру, ваљда ћемо коначно имати и мало среће и не видим што би се Ливерпул толико потцењивао.

Ливерпул је највећи енглески клуб уз Јунајтед и четири године испод нивоа своје репутације никако не могу да му одузму тај статус. Један Бил Шенкли или Боб Пејсли не нестају преко ноћи. Као што не нестају Далглиш, Раш, Томсон, Киген, Клеменс, Гробелар, Барнс, Фаулер, Реднап, Карагер и Џерард. Осамнаест титула шампиона Енглеске, седам ФА купа и пет трофеја Лиге шампиона...

Друга ствар, појам велика четворка настаје пре десетак година и не односи се на традицију, него на доминацију ова четри клуба током неких, рецимо, седам-осам година. Тад су о титули одлучивали Јунајтед, Челси, Ливерпул и Арсенал, од којих овај други и нема традицију. Тако да, чак и ако Ливерпул није више члан велике четворке (иако она више не постоји), опет је већи клуб од осталих који јесу. Разлика између њега и побројаних претходних година је што Ливерпул није успевао да добије утакмице ни кад је био далеко бољи од противника, док су други, пре свега Јунајтед добијали утакмице које нису заслужили да добију.

Трећа ствар, не будите смешни са ставом да је Евертон јачи од Ливерпула. Јесте гледали уопште другу полусезону ове године? Да није било очајног старта, Ливерпул би лагано завршио испред Челсија, Арсенала и Тотенхема. Лоша трансфер политика проузроковао је слабији играчки кадар, што се одразило пре свега на резултате, па онда и на игру. Али од јануара се ситуација мења. У клуб су дошли Кутињо и Стариџ, Суарез је у животној форми, ту је Џерард, ту је Леива, ту је још пар добрих играча и још пар сасвим коректних. Имамо игру, ваљда ћемо коначно имати и мало среће и не видим што би се Ливерпул толико потцењивао.

Све стоји, читава прича.

Što se borbe za titulu tiče 3 tima po mom mišljenju imaju najbolje predispozicije za tron: Junajted, Čelsi i Siti. Tu bi mogao da se umeša i Totenhem, ali sve zavisi od toga da li će Bejl ostati pevac.
Arsenal i Liverpul će se verovatno boriti za 5. poziciju, pošto iznad toga mislim da ne mogu ove sezone.
Vila me je iznenadila u 1. kolu, možda bi ona mogla da pomrsi račune ovoj šestorci. Everton ima solidan tim, njega očekujem u top 8.
Prijatno bi mogao da iznenadi i Vest Hem, koji je doveo Kerola i Dauninga i na čijem je golu sjajni Jaskelainen. Ne bi me čudilo da i oni završe u top 10. Ista situacija i sa Vest Bromom i Svonsijem.
Za Fulam lupetate...Jes' da su strašno dosadni, ali nema teorije da ispadnu. Dobar su tim sklopili ove sezone i mogli bi i oni da završe u gornjoj polovini tabele.
Nije loš ni Njukasl, mada nisam siguran da mogu više od nekog 12. mesta. Sanderlend je slab, kao i 3 tima koja su se iz Čempionšipa preselila u Premier ligu. Očekujem opaku borbu za opstanak, a u glavnim ulogama - gore pomenuti Norič, Sautempton i Stouk.

Јбг, није венгер крив што неће играчи да пређу у Арсенал.

Ne zezeaj mitke.. Sad šatro jadni mali Venger oće da kupi napadača tipa Higuain al mu uprava ne da.. Pa on se pita tu najviše, za šta je koji moj kurac 14 godina u klubu.. Kad je odlučivao kako će stadion da izgleda može i napadača da kupi.

Druga stvar. Prodao je ove sezone oko 20 igrača a "kupio" (čitaj doveo džabe) jednog klinca. Imao je na raspolaganju samo od tih transfera 70 miliona za pojačanja.

Klub je pun keša, treći najbogatiji na svetu po vrednosti, sjajan skauting. Dobru ekipu kojoj samo treba 2 do 3 ozbiljna pojačanja da konkuriše za titulu a ne da ti jebeni Dženkinson koji je do juče igrao 2 diviziju igra desnog beka i čuva Hazarda i Matu.

Pusti te priče, kad bi fino stao pred odbor i rekao treba mi keš, dobio bi ga.
Škrt je do zla boga

I za kraj, Arsenal će opet kao i svake sezone da bude 4ti a ko će da zajebe od ovih što su "bolji" od Arsenala ne znam, zapamtite moje reči

Шта је са оним момком из Саутемптона, мислим да игра на позицији лијевог бека, Лук Шоу, чини ми се? Фино играо момак у оној утакмици против Ливерпула прошле сезоне.