Prijava

Iščitavam jednog autora i ima podosta dugih definicija i to nije problem, problem je skrolovanje na gore da je ocenim pa onda ponovo skrolovanje na dole da nastavim čitanje i jebeno smara.

Pade mi na pamet da moooožda ne bi bilo loše da se napravi "plivajuća" kockica koja bi u sebi sadržala plus, minus, zvezdu i štiklu. Dakle sve što treba da ima i kako se čita definicija da kockica ide na dole i prati definiciju i kad se završi čitanje da se samo lupi ocena sa strane i nastavi čitanje dalje. Ocenjena kockica ostane na svojoj definiciji, a sledeća da čeka na definiciji ispod.

Evo i nacrto sam.
http://www.dodaj.rs/f/b/kT/3rlVwUL7/untitled.jpg

Pa dajte mišljenja.

Meščini da bi bilo boljšije da se ti đavli za ocjenivanje stave i na vr` i na dno definicije. Mene bi ispizdilo da mi nešto leta pred očima ko na nekim drugim sajtovima.

Ili da + i- stoje ispod defke.

Može, podržavam.

Ili da + i- stoje ispod defke.

Mož i ovo.

жемо торима жемо цкице неке во-но увек начи жемо

Interesantan predlog, simpatična ideja. Problem je što nema uvek mesta za nju, a biće ga još manje kada se uvede da se odabrane definicije vide u svakom trenutku sa desne strane (mislim, ako se to uradi, bilo je naznaka da hoće).

meni je ovako praktičnije, ne moram da čitam celu defku nego odmah obrišem i idem dalje, isto kad dođem pijan pa polupam svima minuse ne moram da se nerviram oko toga što sam minusirao prijatelje...

E sace tema fino može zaključati jer je Kazan neće vidjeti. A moš je komotno i obrisati.

Зар то није пливајући квадрат? Пливајућа коцкица је сасвим друга ствар.

Možda bi malo i poguralo čitanje. Ja sam pročitao 10 strana, u skrolovanju sam izgubio vremena, mogo sam još 2 da pročitam.
Prst mi otpo.

Ili da + i- stoje ispod defke.

+1
Može i jedno i drugo, a i neće više rgati naslov, ako je poduži...(kad izbacuje zvezdicu i štiklu, što mi naročito ide na klinac)...tako da sam za.

Interesantan predlog, simpatična ideja. Problem je što nema uvek mesta za nju, a biće ga još manje kada se uvede da se odabrane definicije vide u svakom trenutku sa desne strane (mislim, ako se to uradi, bilo je naznaka da hoće).

Onda nek ima i ispod, ili samo ispod...

Brus što si na kraj srca?

Ne vjerujem, Amerikanci vam zavide na lijenosti :)

Duvam tako sa par drugarica i u jednom trenutku krene Ivana:

- Stefi (drugarici), ti si ćelava kockica.

Jer je jelte, bila ćelava u tom trenutku.

Nastavi dalje:

- Dunja, ti si crvena kockica.

Izlista ona tako sve kockice, dok smo polako, jedno po jedno, shvatili zapravo o čemu ona jede govna i završi. Dunja je pita:

- Ivana, a koja je Stefan kockica?

Nakon par sekundi, odgovor je glasio:

- Stefan je krug.

Naslov me podsetio na tu debilnu priču, pa ne zamerite što sam je podelio sa vama.

A plivajuća kockica, ko te jebe, skroluj. Dobro je i ovako.

Stefane kurcem ću te po čelu