Prijava

Podržavam bilo plivajuću varijantu, bilo ocene i sa gornje i sa donje strane.

Brus što si na kraj srca?

Moj fini sarkazam je potpuno promašen na ovoj temi, bolje da sam napisao što i Stefan...

Nema smajlija kod Brusa... nije dobro...

Pre sam i za iznad i ispod defke umjesto plutajućeg kvadrata.

Pa jebemmumiša zar vas toliko mrzi da uživate? Ja lepo prelećem preko krateža na celoj listi najnovijih, kad dođem do malo duže defke nju ostavim u novom tabu pa kad obrišem sva sranja, preletim sve krateže i dođem do kraja najnovijih onda okrenem jedan po jedan novi tab, zapalim cigaretu (a pušim svega dve-tri cigarete dnevno), otvorim pivo i laganini čitam dobre autore koji zanimljivo pišu.

I onda sa zadovoljstvom odem na početak, dam plus, ponekad ponovo pročitam defku pa ostavim komentar. Jebali vas upaljači i filter cigarete, numete ni da uživate u ocilu, kresivu i čurenju k'o svet nego samo dunete nabrzinu...

Ipak je cigara upaljena Zipom i taj prvi benzinski dim....zakon!

ili možda nego dugme koje se nalazi na dnu defke koje kad pritisneš vrati te odma na početak defke bez da skroluješ, to dugme recimo mogu da imaju samo defke sa preko '---' broja karaktera

Čudni su fetiši ljudski... :)

Ipak je cigara upaljena Zipom i taj prvi benzinski dim....zakon!

šibica, Džoni, šibica

A jebo me konj i mene što predlažem bilo šta.

Ne čita se, ne čita se, ne čita se krenem da čitam i predložim nešto što bi možda bilo lepo generalno ovako za defke da malo ulepša stanje i kurac.

Neću više majke mi.

to je bilo figurativno pušenje, a ne stvarno...

Mislim da je skrolovanje najmanji problem. Ne bi ja to vama ubaciv'o. Samo ćete se razmaziti. Skrolujte.

Podržavam bilo plivajuću varijantu, bilo ocene i sa gornje i sa donje strane.

Може да буде коцкица у облику Драгуљчета и где год да идеш, ето ти коцкице. Још да се пусти онај Драгуљчетов смех. И онда даш плус и таман мислиш да си се отарасио коцкице, кад ето ти коцкице опет, смеје ти се у лице.

Je lima negde u srbiji da se kupi ova konjska maska sa prosle strane?

Podržavam. Zaista dobra stvar.

stevčo kockica hahahahaha