Prijava

Ja sam za da napadnemo Cviju, JK je već malo preveliki izazov. Moramo dobro da organizujemo vreme da se okupimo ovde.

https://www.facebook.com/pages/Darko-Radovanovic-IN-MEMORIAM/214053811967780
JA SAM ZA TO DA OPET TROLUJEMO OVU STRANICU, DA SE PRISJETIMO STARIH DANA! OPAAA

a da svi počnemo opet da furamo zvoncare, puštamo zulufe ili prosto da iskopamo šuškavce po deponijama pa da budemo do kraja u matorim fazonima?

Sve su to ok predlozi ALI PAZI SAD OVO: Da istrolujemo Juice-ovu stranicu, al da ostavljamo poruke u fazonu: sad si čojek, to je prava muzika, a ne ono što si prije pjeva, puno riječi malo muzike, ne mjenjaj se

Који си ти цар костићу, више ти смета кад спомињу вукајлију него тебе хаха

Seti se šta je bilo sa trolovanjem Karleuše, i ta tema je obrisana.
Neko od njih bez problema može da baci tužbu ako skontaju da je napad pokrenut odavde.

jel ovu stranicu bobanovanje drzi neko sa vukajlije?

Neko od njih bez problema može da baci tužbu ako skontaju da je napad pokrenut odavde.

Na osnovu cega?

Neko od njih bez problema može da baci tužbu ako skontaju da je napad pokrenut odavde.

Зајебанција и може да прође. Директно вређање се моментално кажњава. Кад би за сваку зајебанцију и троловање људима гасили профиле и покретали тужбе, већина профила на Фејсу би била одавно погашена.

Мада опет има их различитих. Сајси ће схватити све као зајебанцију, можда нам се и прикључи, али ови шабани као што су Цвија, Ем-Си Стојан (ем си љаксе), Баки Шиптар или ДЈ Шоне као и ови што уређују ове зиљаве странице би нас вероватно тужили за узнемиравање.

Jeste istrolovali sajsi, u pičku materinu... Njaaah

Ček, ček, a kojom magijom da skontaju da smo sa vukajlije osim ako neko odavde ne drukne?

Ček, ček, a kojom magijom da skontaju da smo sa vukajlije osim ako neko odavde ne drukne?

Па има и овде доста профила, доста је чланова који су често на форуму, али нису активни. Јесте мала вероватноћа да неко провали, али може и то да се деси.

Šalabajzer
Jeste istrolovali sajsi, u pičku materinu... Njaaah

Па не могу само тројица или четворица само да тролују и спемују. Потребно је више људи. А никог на силу не можеш да тераш.

Dogovorite se koga ćemo. Ja se slažem sa cimanjem bilo koga.

https://www.facebook.com/juice93official ovo je stranica, vidim da odgovara na postove, dakle može sa trolovanjem, tipa da mi pevaš na svadbi, jebo rep narodnjaci su zakon i slične fore, ja počinjem, kako ko vidi nek se priključuje

ПУНИМО С ЧИМ СТИГНЕМО. МАДА БИХ ЈА ВОЛЕО ДА АКО НАПАДАМО МУЗИЧАРЕ, СПЕМУЈЕМО И ЈУТЈУБ, ТУ ИМ СЕ ОНДА НАПАЛЕ ТИ ФАНОВИ И КУРЧЕВИ.

Zgotivih coveka u sekundi! Odlican predlog, upis, a buduci da nemam FB (te sektalitije uopste), ja cu sa laznog.

JK treba na tviteru, tamo je aktivna

Da otvorimo svi laznjake i da trolujemo i spemujemo stranicu Bobana Rajovica hahahahahahahaha, sad sam pogledao ima 50 hiljada fanova

Il da pišemo RIP, laka ti crna zemlja i tako to.