Prijava

pa da.
to je taj mentalitet krda.
Slabi su kao pojedinci pa imaju stalnu obavezu da jedni druge ispomažu kada su u opasnosti jer su slabići. Nacionalne manjine imaju taj neki mentalitet takođe. Zato su i manjine

Аси нас усро!!

Добро, мого си бар малоо оригиналнији да будеш, а не да користиш ове распале форумашке форе.

Vrati svoju njušku u blato, prljava životinjo.

УБР ево једна песма за лакуноћ

http://youtu.be/T1pczbrbiK0

Supeeeer!
Neki balvan otvori udica temu i par strana kasnije neko se rani govnima. Figurativno.
No dobro. Ako je to neki ventil, onda razumem. I sam to radim. Ponekad.

ne znam dal je neko pomenuo vec, ali mnogo je interesantno sto je tema otvorena sa mrtvog duplaka i to vjerovatno duplaka nekog moderatora.

Уопште не помажете човеку у решавању његов ог проблема.

Ја тренутно има преча посла. Покушавам да одгонетнем мистерију странице бр. 404.
Није ми јасно шта каизен има против странице и броја 404, кад често налећем на ово: 404 - Страница не постоји или је избрисана.

Раније је стајало да је нема због сира и војне музике. Сад вероватно треба наћи везу између: сира, војне музике, каизенових и Брусових веза са масонском ложом и броја 404. Можда је ту решење ове мистерије.

Fox Mulder: "The truth is out there."

ne znam dal je neko pomenuo vec, ali mnogo je
interesantno sto je tema otvorena sa mrtvog
duplaka i to vjerovatno duplaka nekog
moderatora.

I šta sad? Pokušava da nam kaže kako je jako teško raditi taj posao pored nas ovakvih? Daj otkaz jarane. I sve ostalo što sam već pisao.

Људи, која је сврха теме уопште?

Jel moze na ovoj temi da se moli modove da mi odaberu definiciju

Odeš da radiš u diskont pića za 10000 hiljada, posle vidiš da je to sranje i počneš da tražiš sebi ozbiljan posao.

ЕЈ ОВАЈ ГА ЉУБИ У ДУПЕ, КАПИРАТЕ, КОЛКО СМЕШНО ЈА СЕ ИСКИДО
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/969279_499330266817940_1015762323_n.jpg

Tvoj problem je što si skripta.

Ne znam kako se rešavaju problemi koje imaju skripte.

no samo poseduju nešto što ih ne čini društveno prihvatljivim. Uglavnom su to sociopate, šizofrene ličnosti, itd.

Interesuje me samo zašto su se svi osetili prozvani kao retardi, a ne kao sociopate i šizofrenici? Ja se nisam uopšte uvredio.

Реално. Уводни пост је кул. И у великој мери је тачан.

Kada MOGU da ih razumem, uglavnom se raspravljaju oko toga odakle su i ko je bolji. Ne bi verovali oko kakvih sranja su u stanju da se raspravljaju.

Ima tu nešto.

ако хоћеш да идеш са сајта и извређаш чланове, немој да истрансферишеш ко ја.