Prijava

kvalitetno osmiljena taktika Gorn zadivljen sam.

А да се један орао сакрије у њиховој крошњи за сваки случај? Па да идемо логиком Баш Челика, у орлу, Фродо, а код њега прстен.

еанор и његови синови заклели су се да ће се
осветити Мелкору, кога је Феанор тада назвао
Морготом
Ево га. То је то. Ипак је Мелкор, касније је
назван Моргот.

Alal vera. Mada sam zadovoljan kako pamtim posle jedne decenije.

Пошаљемо Цукића да баци прстен, њега ионако нико никада не види. :Д
ЕДИТ: А са њим Милића Вукашиновића, и док Милић буде јебао орке, овај баци прстен.

А фазон Брегу да плагира музику Илуватара. Врховног Гада.

Пошаљемо Цукића да баци прстен, њега
ионако нико никада не види.

Ahahahahahaha
Zaključalo temu. :)

Nisam čitao prošle postove ali šta ako : Izazovemo gnev Saurona i on nas bombarduje za naše dobro, tipa šalje Nazgule da kenjaju po nama, dođe na isto. Onda mi oborimo jednog nevidljivog Nazgula i hvalimo se. Onda on nas još malo kara. Onda mi pošaljemo Vuka Jeremića da se malo zajebava sa Elfovima dok Vučić sređuje naše redove. Predvodi nas Undead Tomo. Dok svi gledaju u njih, na zadnja vrata jebene planine ušetaju se rusi i Putin skurca baci prsten u lavu. Kraj. Tačka. Zdravo.

Не може, Руси помажу само кад буде требало. Нема ништа од тога.

Najjednostavnije je da se Tadić izvini Sauronu i kao znak pažnje da mu pokloni monokl, Sauron se frapira, iznenađuje ga taj znak pažnje pušta suzu i svi srećni.

И не брини се за Назгуле, Чедо има искуства са змајевима.

Ne valja. Izdali bi rusi.

Napravimo VPN tunel između Mordora i onog drugog sela.Kompresujemo prsten i pošaljemo ga korisniku sa druge strane. Pošto je na serveru koji je zaštićen Sauron može da ga puši trololo

Реално, ово пије воду. :Д

dupe moje prsten u mordor

ПОЗВАО НОСАЧА САМУЕЛА ИЗ ГЛЕМБАЈЕВИХ: ЦРНАЦ ЈЕ; ЗНАО БИ ОН ДА ОЏЕПАРИ САУРОНА

Oforme se koncentracioni logori po "Okrugu", tu se koncentrisu patuljci (oni su jevreji midl irta), jebe im se mamica i posle ih pustis. Oni pretekli odu u picku materinu, noseci sa sobom ostatke rodjaka, dakle pepeo, sapune i to, i tamo oforme drzavu. Slucajno to bude u Mordoru. E sad, jevrejstinama nije bilo dosta paljenja, pa i one ostatke pale (kremiraju, prim. aut.), a 'de ce da kremira nego u vulkanu falabogu. E, a dok se pravio sapun, u jedan je ubacen prsten, i tako jevrej-patuljak spasi midl irt.

Заправо, Фарадејев кавез је до јаја идеја. Он нема тако добру моћ запажања док имбецил не тури прстен на руку, још уз фарадејев кавез би могао да га пуши.

A da se pošalje kurir bez ruku i prstiju? Plus da se prsten šifruje DES algoritmom.

САУРОН ЈЕ ТОЛИКО ГЛУП ДА БИ ГА И РИМСКИ ТОЧАК СЈЕБО!
А САМУЕЛ ЖВАЋЕ ПИЛЕЋИ ВРАТ; МОЖЕ ТУ ДА САКРИЈЕ ПРСТЕН У РУПУ КОЈУ ЈЕ ИСКОПО САМ

Evo sad na blicu, ameri prave warp pogon. Dok on skonta prsten, on već ubačen.