Prijava

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/400869/Jovanka-Broz-primljena-u-Urgentni-sa-ranom-na-grudnom-kosu

Mislim, onoo, brate, JOVANKA... Koga bole kurac, milion takih baba sa infarktom viđam svakodnevno.

OD kad je infrakt rana na grudnom kosu?

Da, da je nešto masnije tipa "Jovanka primljena u bolnicu zbog tripera i picajzli" možda bi i bilo zanimljivo, ovako ništa...

nek je udbasi lece sto se mene tice

Kolko apsurdna tema. "Koga zabole kurac?" a vi kačite vesti koje vas ne zanimaju a pročitali ste ih, pa sad i mi treba da ih pročitamo, a boli nas kurac. Ako piše "Cecin sin guzio ciganku sa kvantaša" normalno je da u daljem tekstu neće pisati o žitiju Svetog Save.

Adolf Hitler bio je zavisnik od droge, hipohondar i redovni korisnik mešavine amfetamina, sperme bika, otrova za pacove i morfijuma.

Nacistički vođa Adolf Hitler obožavao je luksuzne automobile, bio je zavisnik od kokaina, nekontrolisano ispuštao gasove kao posledica vegetarijanske ishrane i primao injekcije sa semenom mladih bikova kako bi bio u formi za seks sa Evom Braun, otkrivaju istorijski dokumenti koji će uskoro biti na aukciji.

Hitler je uzimao ženske hormone?

Ova je naročito senzacionalna

Nacistički vođa Adolf Hitler patio je od "kompleksa mesije" i bio je opsednut jevrejskim "unutrašnjim neprijateljima" tokom Drugog svetskog rata, navodi se u tajnoj proceni britanske obaveštajne službe iz 1942. godine.

Sve B92 :)

a vi kačite vesti koje vas ne zanimaju a pročitali ste ih,

Ja kačim vesti koje nisam pročitao. One za koje po naslovu znam da me zabole baš kurac za to što piše.

Da je u mom gradu, uzeo bih ga i poklonio curi.

Па то је пола црногорске јунади Валдемаре, озбиљна вест бокте.

Pa ovaj probija moje budžete za plišane igračke, ovaj je minimum 100-150km.
Zezam se, naravno.