Prijava

http://www.dodaj.rs/f/a/8I/15irGx0J/coollogocom-323371010.gif
Svi mi umemo da mrzimo, ponekad na sitno, ponekad krupnije. Mrzimo povremeno i u talasima, prođe nas s vremenom. Poneki mrze iskreno, poneki mrze jer se slažu sa društvom. Poneki tek reda radi.

A poneki mrze iz dna duše, mrze sa žarom koji je neprevaziđen, mrze toliko da su u stanju svoju mržnju da prenesu na druge. Mrze pojave, mrze stvari, mrze Mrguda iz Štrumfova zato što je mrzitelj, mrze jednu crvenu čarapu među roze muškim gaćama, mrze so jer se ne može odvaditi iz supe i mrze supu jer je neslana. Mrze brate za medalju...

Dakle, da vidimo postoje li takvi ovde. Ljudi koji nešto mrze do te mere da su u stanju ubediti i druge da počnu istim žarom da neku stvar mrze. Da odmah upozorim: ne prijavljujte se ako ne možete napisati kvalitetnu dužu definiciju u kojoj ukazujete na temeljnu pogrešnost neke pojave, proizvoda ili grupacije. Prijavite se samo ako ste sigurni u sebe.

Pravila:

1. U zavisnosti od broja prijavljenih odigraće se tri ili četiri kola.
2. U definiciji se ne može opisivati šovinistička mržnja (u smislu "Ja mrzim Eskime jer su prljava govna" ne u smislu "Eskimi jedu kitovska muda").
3. Definicija ne sme biti kratež.
4. Dozvoljeno je linkovanje, reklamiranje, komentarisanje.
5. Svaka definicija mora u primeru imati link Definicija je napisana za Mizantrophy.
6. DEFINICIJE NISU ZAŠTIĆENE OD BRISANJA! Svaka koja nakon 24 sata ima negativan skor biće automatski eliminisana.
7. Nema parova, nema zadatih tema, glasa se za pet najboljih iz kola po evrovizijskom principu.

Kao primer kvalitetnog hejta imate ovu i ovu definiciju.

Ovo je tema za diskusije pa se na njoj nemojte prijavljivati, za to će biti otvorena posebna tema.

Svaka dobronamerna i kvalitetna sugestija biće razmotrena i uvažena ili odbijena.

Ovde će se glasati prvi krug: http://vukajlija.com/forum/teme/55413-mizan-trophy-zvanicna-tema-za-glasanje

e jebiga glavni, pročitaj prvo do kraja :)

p r i j a v lj u j e m

s e

j a.

hahahah
Ako po svom slobodnom uverenju misliš da nema mesta za mene na ovom kupu, razumeću tvoju odluku da ne učestvujem.

Prijava a sad čitanje teme.

Dopadam. Imam čak par ideja u tefteru, ali me samo neki spoljni motiv - tipa takmičenje, može naterati da ih realizujem.
Do kad bi trajalo takmičenje? Imam neke obaveze, da razmislim da li da se prijavljujem, kad bude prijava.

Dajte po trajni ban ovim što se prijavljuju, pa ću posle na onoj temi da tražim da im se ukine.

Ja NE učestvujem jer po prirodi nisam mrgud, ali ću rado ispratiti.

Takmičenje će početi prvog septembra i trajaće najduže do sedmog septembra. Ja ne procenjujem ko je kvalitetan, a ko nije, ostavljam svakom priliku da se isproba. Prvo kolo je kao prva godina fakulteta - eliminacija svih ispod crte.

Jel iko pročito uvodni post? koj moj se prijavljujete?

apsurdna situacija, Count Zero sjedi u rozom mercedesu, sanjari o mandatu kapitalizma koji traje do kraja svijeta, jede hambas iz Meka i piše definiciju o mržnji prema Mizantropskom kupu

pojačao sam citat u uvodnom postu za prijave :)

E jbg rek'o sam da neću propuštati takmičenja al u ovome baš nisam dobar. Preskačem ovaj put, al kao i uvek pratim od početka do kraja i glasam.
EDIT: Vidimo se na narednom takmičenju.

ja bih učestvovao ali sam smorio međeda na prethodnim takmičenjima tako da preskačem ovo.
EDIT: sem ako se ne prijavi džumle takmičara, tipa 150+, ondak ide i mali mujo gde i svi Turci!
EDIT2: Prijavio se, jbg.

Ovo čak i meni deluje zanimljivo, upis, da pratim razvoj teme. Ako budu ipak neke prijave kasnije, raöunajte na mene. Keep me posted.

Dopada mi se princip glasanja, smanjuje tenziju i mržnju ne rasipa na protivnika u duelu, već usmerava na defku.

Mažem se sjajnim.