MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. ja samo da čestitam svima koji su se plasirali u finalni deo takmičenja, bravo

  2. E ljudi a fudbal bre?!?

  3. Koja si smrda Gorn što nisi napisao definiciju.

    Ja kad sam video da si ti napisao, počeo i ja, al' nije bilo vremena za bilo što, a i jebe mi se za kup, ne mogu na silu da pišem, a i na ovoj temi je bilo dosta proseravanja, jedino mi žao Brusa što se potrudio da sve ovo napravi i organizuje.

  4. Sve ok, Gorn. Biće takmičenja, samo zdravlja i sreće junačke.

  5. Prodajem traktor IMT 539 '88. godište, bez priključaka, franko kupac, cena po dogovoru.

  6. Koliko ti nudi taj Franko?

  7. Koliko spamuju ovu temu zaboli me stomak dok sve iščitam. Prosečno 12 strana dnevno!

  8. Ko.sa.djecom liježe... znaš već. Popiću jednu u tvoje zdravlje.

  9. Koliko spamuju ovu temu zaboli me stomak dok sve iščitam.

    Čovek lagano reče da mu se sere od nas. Xnjo xnjo.

  10. Ko.sa.djecom liježe...

    Hvala Pani za inspiraciju :)

  11. Сад сам дошао из кафане где сам гледао текму и обрисао испрдак(не дефку, јер не заслужује да се зове дефком) коју сам качио на чету док је један модератор био присутан. Зајебавао сам се на основу приче која је тада била на чету и зато сам је окачио. Нисам је обрисао пре текме јер су ми свирали испред гајбе па сам излетео напоље АКО НЕ ВИДИМ КАКО ИЗЛАЗЕ НА ПАРКЕТ КО ДА НИСАМ НИ ГЛЕДАО. Може се сматрати и рекламом и спреман сам да сносим последице због тога.

    едит: знали смо да снајперишеш чет издркотино малена па смо те јебавали јер смо тако у могућности.

    едит 2: знам да сам рекао да нећу да постујем на теми ал ме боли курац, јенали смо литваноа јебаћемо и рајдераоа. такви се у мом селу крију од људи јер их јебу и клинци са пубертетским брковима.

  12. Ја сам био заузет до данас, нисам стигао да гласам. Међутим, моја хејт дефиниција је одабрана ван конкурса, што значи да сам вансеријски добар. Желео бих да се захвалим свима на учешћу, Мир Божји Христос се роди.

    http://www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2012/12/f4ndP.gif

  13. Minus.

    ahahaha, genijalno!

  14. ahahaha, genijalno!

    I nadasve originalno :)))

  15. Vejv je peder pozzzz

  16. ја јебем Манчу поззз

  17. ManUtdOwn18
    Vejv je peder pozzzz

    EKSPERT DAO STRUČNO MIŠLJENJE!

  18. Pušim kurac za krek pozzz

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.