MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. Napisao. Praštajte ako ne stignem da glasam, nekih tonu obaveza imam u naredna dva dana. Ocijeniću finaliste kad stignem. Aj lahku noć.

  2. Нашли смо вријеме кад ћемо да их избачимо вала.

  3. vejvrajder

    Vidim ja da ne može takmičenje bez mene...

  4. O, Božeeee! Vejv, jel pecaš ti?

  5. Ne pecam se Nato...
    al nešto što je noćas bilo ja zaista ružno...naprimer, pogledaj ovaj avatar... e u izvodbi drugara sa sajta (verujem da su to ovi sa prethodnih strana) na smešnim slikama(zyc obrisao jer je jedan normalan autor to zatražio), napravljeno je šizenje sa slikom moje keve i mene kad sam imao 2 godine gde me drži u naručju... veoma zrelo...
    A na stranu da je slika preuzeta sa FBa, jer na ovom sajtu ne postoji...

    Sad ću baš da napišem defku...

  6. A na stranu da je slika preuzeta sa FBa

    Pa ti stavi da ti niko ne vidi slike na FB :)

  7. Знате оно кад се говно скори, па не смрди више. Е онда га само пипнеш нечим и оно опет смрди.

  8. Deki, ae sad realno, jesmo li toliko nisko pali da ne smem ni svoju sliku na društvenoj mreži da izbacim zato što imam svakakvih ljudi koji će je editovati i praviti razne gluposti?

    EDIT: "Ima" mesto "imam". Lapsus manus.

  9. Ček to rajder bio juče
    Ja još gledam koji kurac sonolkim gifovima

  10. Deki, ae sad realno, jesmo li toliko nisko pali da ne smem ni svoju sliku na društvenoj mreži da izbacim zato što imam svakakvih ljudi koji će je editovati i praviti razne gluposti?

    Tako vreme došlo, kad god se okreneš dupe pozadi.

  11. imam svakakvih ljudi

    Selajm alejkum tebi i tvojoj familiji.

  12. Kad je glasanje bre da dam desetku Vejvu? Idemo do pobede ale ale ale ale

  13. glasanje počinje u 15.00

  14. Hvala Brus na brzom odgovoru :)

    E a fudbal bre ljudi? Treci put pitam i niko ne odgovora :/

  15. Таман одбанован Пазл да му напише дефку.

  16. Таман одбанован Пазл да му напише дефку.

    A jel daje rajder nešto pazlu zauzvrat mislim sobzirom na pazlovo seksualno opredeljenje

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.