MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. E na zacelju liste Arlovski, Bubreg i ja, kakav trio fantastiko bokte

    Boli te uvo, imaš kul avatar. :)

  2. E smorka cek da vidis ovaj sto sam planirao da metnem
    http://www.wallpaper4me.com/images/wallpapers/bane_w1.jpeg
    Strip Bane i Nolanov Bane

  3. Strip Bejn izgleda kao dima onu sado mazo-masku jebenu. Ovaj filmski je baš kul, još teško frendzoniran. lololo

  4. Jeste ima bas takvu masku hahahahha. Mada znas u onom filmu de glumi dzordz kluni betmena e tu se bejn zove pojzen a meni to nije bilo jasno sto i onda nisam kapirao da je i ovo bejn i tu je lose uradjen, ali u stripu je skroz kul, samo steta sto takvih stripova skoro da nema kod nas. A i takodje ovaj bejn iz filma mi je prejak

  5. Makedonija nije sigurno.

  6. Kolko je metar drva sada? 30 40 evra a?

  7. Jeste ima bas takvu masku hahahahha. Mada znas u onom filmu de glumi dzordz kluni betmena e tu se bejn zove pojzen a meni to nije bilo jasno sto i onda nisam kapirao da je i ovo bejn i tu je lose uradjen, ali u stripu je skroz kul, samo steta sto takvih stripova skoro da nema kod nas. A i takodje ovaj bejn iz filma mi je prejak

    Bejn je prvo bio napravljen kao ultimejt Betmenov zlikovac. Savršen vojnik (ispravi me ako grešim, mislim da su ga Kubanci kreirali, već sam malo zaboravila), natprosečno inteligentan i jedan od retkih (pored Huga Strejndža) koji je zapravo otkrio Betmenov identitet. Kasnije je skroz bio gurnut pod tepih u ekranizovanim verzijama. Naročito ta propast sa Klunijem. Očaj, blago rečeno. Jako mi je drago što ga je Nolan stavio kao finalnog protivnika (jer on i jeste jači protivnik Betmenu od Džokera).

  8. ima neko branik za alfu? Perla zelena...

  9. Bane je prvi koji je pobjedio betmena u stripu. To je kol'ko se sjećam u Knightfall sagi.

    Pazl sveznajući!

  10. Žan Klod Vra Bac
    OĆU, NE NE ZAHTEVAM! Da mi se promeni nik u ovo gore

  11. Za cudo meni se taj film sa Klunijem mnogo svideo, iako, kao sto rekoh likovi su (ne svi) ocajno uradjeni, i ovaj bejn je tu kao maloumnik jebote. Nesto tipa Hodora samo zlog

  12. Pa iskreno meni se Bejn vise svidja od Jokera, ne znam sto, ali Joker ima mnogo obozavalaca i zato ga stavljaju u svaki film, iako bih ja voleo da se pojavljuju i neki drugi

  13. Pazl rispekt od obožavalaca sa Sajbertrona.
    http://youtu.be/vZEL1hda9K8

    Pa iskreno meni se Bejn vise svidja od Jokera, ne znam sto, ali Joker ima mnogo obozavalaca i zato ga stavljaju u svaki film, iako bih ja voleo da se pojavljuju i neki drugi

    Ne. Džoki je Džoki. Doduše ja sam bila između njega i Strašila često razmišljala, ,ali Džoki je baš vrlo filozofska ličnost. Mnogi ga smatraju najboljim zlikovcem ikad kreiranim, mada je Butamen imao i nekoliko retarda. x)

  14. Kafo, ako Brus smatra da sam uradio nešto protiv pravila, nek me banuje...
    Mislim da nekih 80 - 90% autora glasa po ortačkoj liniji, a eto, samo sam ja izašao i javno rekao da to radim...

    Izvinio sam se autorima koji smatraju da sam oštetio, al od mog glasa se neće leba najesti... ja na ovo gledam kao dobru zajebanciju i nemam nameru da se sa bilo kime više prepirem, niti ikome da se pravdam...
    Glasanje po ortačkoj liniji nisam izmislio ja, to već odavno postoji, a na meni je ako hoću i kako hoću da glasam....

    I da, Brusu, još jednom izvinjenje jer se čovek baš potrudio da ovo odradi veoma profesionalno, a ja sam ga olako shvatio takmičenje.
    Pritom da smatram da je nemoguće pročitati 70+ ovolikih defki i pri tome upamtiti kome je bila kakva defka...

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.