MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. More ne mislim ja da tebe treba da banuje, nego da nije morao one kad je većina tako radila, det iz d point

  2. Tako je. Ona trojica su direktno uticala na stanje na tabeli i glasovi im se svode samo na to. Ova dvojica su jedan drugom dali poene i time ništa bitno nisu promenili. Primetićeš da su obojica i dalje ispod crte.

    Брус, искрено као и досад, ово што си рекао нема везе са везом.

    Поздрав за дупли налог Каријеристкиње тј Трулекс Крпу. мња!

    Сморка, наравно да нећу. Да ми је стало до гласова ћутао бих и ликовао са првог места и не бих ни започињао о гласању.

  3. Ne kazem da ne volim Jokera, nego jednostavno mi se Bejn vise svideo dok sam gledao DK:Rises. A Scarecrowa ne volim posebno, mnogo vise mi je gotivan ras al ghul (kad vec sve pominjemo hahahah :)))

  4. Pritom da smatram da je nemoguće pročitati 70+ ovolikih defki i pri tome upamtiti kome je bila kakva defka...

    Позивам све који су као и ја одвојили више сати на читање и ломљење главе да одереде оцене да и сада поступе као и ја и да кажу: Рајдеру, напуши ми се 5 дана неопране курчине.

  5. Псето, а због чега си се ти изнервирао...?

  6. Рајдеру, напуши ми се 5 дана неопране курчине.

  7. Рајдеру, напуши ми се 5 дана неопране курчине.

  8. Jebi ga, tuširao sam se danas. Otpadam.

  9. Откад је дозвољено ортачко предлагање, гласање и тако даље?
    Мало је блам овај куп.
    Има негде пресек резултата. Мрзи ме да потражим тему ону.

  10. Ipak je nedelja pseto, dan za pranje.

  11. А ја сад из каде.. Мого си мало раније да поставиш...

  12. Džoker mi nikada nije bio naročito zanimljiv. "The killing joke"je kul ali ostalo je nekako previše... ne znam... pretjerano?

    I da, najbolji Betmen stripovi su "long halloween" i "return of dark knight"

  13. ЉУДИ, КАКО ЈЕ СВЕ ОВО ПОЧЕЛООО!?!?!?!?!?!!?

  14. Želim da se ovom prilikom izvinim Šonetu što sam mislio da je bot. Šone izvini. Opasno pišeš.

  15. Не примам извињење, али ћу га радо прихватити...

  16. Псето, а због чега си се ти изнервирао...?

    Мићо, 2 пута сам прочитао 70 дууугих дефки! Добро, неке последње само једном. Писао сам по папирима имена да одредим гласове, ломио главу...дркао се да не оштетим добре дефке а неко дође и избљује пост са гласовима и попиша се по свима који су се трудили. Ја би му сада завезао шамарчину само да је поред мене.

  17. Поздрав за дупли налог Каријеристкиње тј Трулекс Крпу. мња!

    ПОЗДРАВ НА ЋИРИЛИЦИ И ОД НАС!!!
    само што ја нисам она, или он (вероватно је мушко ту се слажемо) одакле ти та информација?

  18. Ipak je nedelja pseto, dan za pranje.

    не купам се ни сваке недеље а како ми је курчина масивна сигуран сам да рајдер неће моћи сам да се носи са њом остаће и за тебе.

    ПРИЈАВА, БАН, ОПАААА

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.