MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. Peroviću, Bog te kažnjava što mi nisi dodelijo bar neki pojen

    Jao, nemoj me za poJene, ne znam ni kako sam izabrao da dodelim onoj osmorici. Sve defke su mi bile odlične u prvom krugu...

  2. Možda takmičenja i ne treba da imaju drugi krug, u prvom krugu se ispucaju najbolje ideje, tako se bar meni čini...

  3. Pa tako nekako.
    Ja sam razočaran mojom rugom defkom.

  4. Brus ne pada mi nista na pamet ako hoces ustupi nekome moje mesto, mrzi me da pisem i smisljam...
    EDIT: I vidim da se ne ocenjuju defke kao u prvom krugu mnogo mnogo malo ocena dobiju ne znam koji kurac

  5. AndreyArlovski
    Pročitah sad pešes defki iz ovog drugog kruga i mogu reći da je baš kvalitet osetno opao u odnosu na prvi.

    Pa kad Pazl nije pisao, a znamo da je on najbolji autor na sajtu.

  6. Ljudima se smučio turnir

  7. Šta znam, ja sam odustao da pišem drugi deo onog Savremenog Kandida za ovo takmičenje pošto bi i druga defka bila u sličnom tonu, a dobio sam nekoliko primedbi da ta defka nije za ovaj kup (što se i sam slažem), a da pišem nešto drugo, ne mogu da se setim ničega, većina tema je već ispisana, a ni ja nemam nešto inspiracije, a ni vremena da smišljam šta mrzim pored onih već ishejtovanih stvari. Videću ako uspem da napišem sutra do 3, mada možete i odmah da ustupite nekom mesto ako je to dozvoljeno.

  8. Ljudi bre pa čitajte malo, ne može niko u jebenom drugom krugu mesto vas. Nećeš napišeš, imaš 0 bodova i ćao, zadnji si na plasmanu. I ban od 30 dana.

  9. Немојте ме јебати да немате шта да мрзите?! Који сте хипици.

  10. Ето, мрзите хипике...ја их мрзим.

  11. Мрзите људе који не мрзе пазлфокса.

  12. Која сам Рушка Јакић.

  13. Videću, možda sutra nešto napišem, sad nema šanse.

  14. Dabogda ti zadnja defka bila.

  15. Ja vas pojednine stvarno ne kontam... Kao da je ovo takmičenje najvažnije na svetu, svet će propasti ako neko ne napiše definiciju, tj. odustane. Pišite za svoj groš ako imate o čemu, ko da je bitno koliko ćete dobiti poena ili proći u sledeći krug, pobogu...

  16. Заборави ме не, помажемо човеку са инспирацијом, где гори?

  17. Pa ne gori nigde, nego uopšte čitajući šta ste pisali ovde juče i danas, mislim da preterujete sa uživljavanje u takmičenje...

  18. видиш да смо сада слатки, насмејани, озарени и пуни себе? до сутра у 15 лололо

    П.С. ја сам био озбиљан јучеР

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.