Prijava

Predominantly homosexual, but more than incidentally heterosexual

Човече, једном се креснеш у буљу, одмах ти залепе да си педер... Не може човек више ни да попуши који курац с времена на време, одма се нађе неки психолог да ти каже да си геј. Срамота.

ЕДИТ: http://www.dodaj.rs/f/1Q/zP/KD9yIi9/kinsey-scale-test.png

Znam par gejeva koji se lože na onog seljaka Breda Pita, a jok nikog muškog geja koji se loži na Hju Granta ili onog Bibera.

Ja pročitala "Hju Džekmena", i tek mi ništa nije bilo jasno. :) Moguće sasvim, ali oni moraju biti u paru sa nekim, pa su onda jedina opcija muškarci koji se lože i na žene. Biseksualan miškarac (uglavnom oženjen ili pop, između ostalog, i da bi prikrio tu svoju drugu stranu; dobro, mogu biti i manje tradicionalni) + peder = srca dva ?
I koja je tačno razlika između Pita Breda i Granta Hjua? :)

I koja je tačno razlika između Pita Breda i Granta Hjua?

Aaaaa, kad sam i ja pisao Hju Džekmen umesto Hju Granta, pa ispravio, a ne znam ko je Hju Džekmen, sad me strah i da pogledam, ono, kao, simptomatična greška, rad nesvesnog :)
Iz moje perspektive, obojica, i Pit i Grant, su odvratni, samo što Bred podseća na mog agresivnog mlađeg brata od strica, a Hju na moju tetku, a i generalno, na bilo čiju tetku, tetku kao pojam tetkinstva.

čekaj, znači po tebi su skoro svi (bar 95%, pošto si napisala ''uglavnom'') oženjeni muškarci i popovi gei? znači ja ako odlučim da se oženim šanse da postanem gei, ako to već nisam, su mi 95%?? wtnj??

Валдемар је Каизенова тетка.

Jebote, pa taj Džekmen je Volverin, ima zulufe ko ja, pljunuti... I regenerišem se kao on. Čudo prirode.

čekaj, znači po tebi su skoro svi (bar 95%, pošto si napisala ''uglavnom'') oženjeni muškarci i popovi gei? znači ja ako odlučim da se oženim šanse da postanem gei, ako to već nisam, su mi 95%?? wtnj??

Nisu svi oženjeni, neki su i maloletni :) A, i nisu svi oženjeni i popovi gej, to su samo primeri koji se često pominju u tom kontekstu. Taman posla da su svi, iju.

Iz moje perspektive, obojica, i Pit i Grant, su odvratni, samo što Bred podseća na mog agresivnog mlađeg brata od strica, a Hju na moju tetku, a i generalno, na bilo čiju tetku, tetku kao pojam tetkinstva.

:) A jeste, ovaj Hju se nekako više macka, Pit kao malo fura i taj ulični fazon.

Aaaaa, kad sam i ja pisao Hju Džekmen umesto Hju Granta, pa ispravio, a ne znam ko je Hju Džekmen, sad me strah i da pogledam, ono, kao, simptomatična greška, rad nesvesnog :)

Otkad računam na greške mozga (svog) lakše mi. :) I čitam pogrešno ponekad tako, jaoo...A Džekmen je mačo više, on je bio zver u jednom filmskom ostvarenju.
I ne treba zaključiti sada da ako glumiš negde čudovište, garant si hetero. Uglavnom nije tako :)

I ne treba zaključiti sada da ako glumiš negde čudovište, garant si hetero. Uglavnom nije tako :)

Pa ne znam... Uglavnom čudovišta glume ljudi, a ljudi su uglavnom hetero, bar neka većina preko pedeset posto. Možda suviše logično, jbg... Ubi ta statistika...

mrsko mi je da čitam od početka a vidim da se rasprava otvorila... što se radi?

JEDAN!!1

mada, što se tog "incidentally" tiče, ja kad se napijem najradije bih se kresnuo sa sobom.

Pa eto, izgleda da sam konzervativniji od tebe :) Doduše, sad kad ponovo vidim pitanja, fifti-fifti konzervativnost :)

Hahahahaha, kakvi smo liberalci, a? Sto čedika. :D

Sam ovaj test je gei

oћеш курца?

Meni je ispalo da sam totalno strejt, ali mi nešto ne radi PrtScn, u dupe ga jebem.

Meni je ispalo da sam totalno strejt, ali mi nešto ne radi PrtScn, u dupe ga jebem.

Hehehehe.