Европско првенство у кошарци-Словенија 2013

  1. А и кој ћемо курац на свецком овакви?

  2. САД КАД ДУДО ПОДВИКНЕ ХЕХЕХ ИМА ДА СПУСТИМО НА ПРИХВАТЉИВИХ ШЕСНАЈСТ РАЗЛИКЕ. 11 МЕСТО ЈЕ НАШЕ, ОВО ЈЕ УСПЕХ!!!

  3. pcka vam matrina, uvatite jednu loptu

  4. samo vrte loptu u krug, niko da sutne

  5. Igraće na svetskom Teo, Lučić, Savan, Kešelj, Novica, tako da možemo nešto duradimo

  6. АКО ЈЕ ДУДО НАШ РЕКАО ДА ЈЕ ОВО УСПЈЕХ ЈА МУ ВЈЕРУЈЕМ. ДУДО ЗНА.

  7. Крстић полако постаје играч који ми највише иде на курац. Какав курац капитен, он као да је с Марса пао.

  8. jebiga kacam vido i čuo ono ''Ko je najbolji - sbija'' najtišim mogućim glasom prebacio sam...idite u kurac

  9. Какав бре Кешељ, јел си ти луд? Њега ни у школско на баскет не бих звао.

  10. Možda ne kešelj, ali ovi ostali da

  11. ДУДО ДА ПОВЈЕДЕ И НЕКОГ САУЛИЦЕ ЈА БИХ ВЈЕРОВО ДА ЋЕ ОН ОД ЊЕГА НАПРАВИТ ЗВИЈЕЗДУ. ДУДО ЗНА. КО ВОЛИ ГОЛУБОВЕ НЕМОЖЕ БИТ ЛОШ ЧОВЈЕК

  12. Savan neće sigurno. A tviteraš pored Bjelice, Lučića i Kalinića nema šta da traži.

  13. Daj zapata ne smaraj

  14. Ja te opet pitam ko je tvoj predlog za trenera? A šta i Krstić da radi kad ga udvajaju sa svih strana. Nije on kriv što nemamo šutera nijedog pa nema kome da vrati loptu.

  15. mnogo poena dato u pizdu materinu, stigljivo je ovo ako krene timu sto gubi, a nastavi se sa sipanjem na obe strane.

    problem je u tome sto nasi numeju da igraju, tako da, jebi ga.

  16. Пре пар страна сам рекао свој предлог. А пустите ме да се овде иживљавам молим вас, да не бих сломио нешто по кући. Молим вас за разумевање.

    ДУДО ЗНА

  17. A šta i krstić da radi kad ga udvajaju sa svih strana

    Иначе за одвајање не постоји решење. Кобија удвоје и да 3 појена на утакмици, само њему покушавају да баце лопту он тако одвојен не прими јебига и лејкерси изгубе 30 разлике од Шпаније.

  18. e ugasio sam tv, gotovo....

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.